Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 228 - STRESZCZENIE [8.10]

1 min. czytania
07.10.2020 14:28
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 228. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Adem od nowa uczy się chodzić. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu".

Kadr z serialu Narzeczona ze Stambułu
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 228 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 228. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji.  

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 228: Streszczenie epizodu

Streszczenie 228. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Adem od nowa uczy się chodzić. Fikret każe Nazifowi pilnować wieczoru panieńskiego Esmy. Mężczyźni, mający się zajmować dziećmi, znajdują sposób, jak miło spędzić czas. Sułtanka daje się ponieść zabawie, do której nieoczekiwanie dołącza też Kiymet. Podczas gdy w rezydencji rozgrywają się dramatyczne sceny, Akifowi śni się koszmar. Zaniepokojeni brakiem kontaktu ze strony żon, mężczyźni wracają do domu.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 228: Gdzie i kiedy oglądać?

228. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć w czwartek, 8 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl