Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 227 - STRESZCZENIE [7.10]

1 min. czytania
06.10.2020 14:14
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 227. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Sureyya postanawia przeprowadzić szczerą rozmowę z Esmą. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu". 

Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 227 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 227. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 227: Streszczenie epizodu

Streszczenie 227. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Sureyya przeprowadza szczerą rozmowę z Esmą. Zadanie to okazuje się jednak bardzo trudne. Gunes opiekuje się Ademem w swoim mieszkaniu, a Dilara informuje męża o kolejnej wizycie kontrolnej u lekarza. Natomiast Sureyya obiecała sułtance, że będzie milczeć na temat jej choroby. Garip zaskakuje Esmę pięknym wyznaniem miłości. Dilara zastanawia się, kim jest nowa kobieta Adema. Sureyya, Ipek i Senem starają się przekonać Faruka, Fikreta i Akifa, że wieczór panieński sułtanki to dobry pomysł.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 227: Gdzie i kiedy oglądać?

227. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć w środę, 7 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl