Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 224 - STRESZCZENIE [2.10]

1 min. czytania
01.10.2020 13:24
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 224. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Esma opisuje w pamiętniku każdego ze swoich synów. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu".  

Narzeczona ze Stambbułu
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 224 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 224. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji.  

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 224: Streszczenie epizodu

Streszczenie 224. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Esma opisuje w pamiętniku każdego ze swoich synów. Faruk przeprasza Sureyyę za swój wybuch agresji. Gunes wraca wieczorem do domu, w którym już nie zastaje Adema. Fikret przychodzi do przyrodniego brata, aby zadać mu kilka pytań. Natomiast Senem nieoczekiwanie pojawia się w mieszkaniu Gunes, żeby wybadać, czy kobietę coś łączy z mężem Dilary. Sureyya postanawia zaskoczyć Faruka i przyjeżdża do firmy. Fikret kłóci się z Ipek z powodu Okana, a Gulbin spotyka się z Osmanem.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 224: Gdzie i kiedy oglądać?

224. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć we wtorek, 2 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl/Telemagazyn.pl