Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 223 - STRESZCZENIE. Rodzina szuka Emira [1.10]

1 min. czytania
30.09.2020 13:08
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 223. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie rodzina szuka Emira. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu". 

Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 223 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 223. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji.     

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 223: Streszczenie epizodu

Streszczenie 223. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Rodzina szuka Emira. Derin, mała przyjaciółka zaginionego chłopca, daje im wskazówkę. Esma odwiedza swoją koleżankę z dzieciństwa, która z powodu zaawansowanej choroby Alzheimera została umieszczona przez rodzinę w ośrodku. Wizyta, z powodu zachowania koleżanki, jest dla sułtanki bardzo poruszająca. Do rezydencji przyjeżdża Okan i zostaje zaatakowany przez Nazifa - ku przerażeniu domowników obraża również Esmę i zupełnie traci nad sobą kontrolę. Sureyya znajduje dobry sposób na dotarcie do zbuntowanego Emira, z którym Faruk nie potrafił się porozumieć, a matka Boranów zaczyna pisać pamiętnik.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 223: Gdzie i kiedy oglądać?

223. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć w poniedziałek, 1 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Teleman.pl/Telemagazyn.pl