Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 222 - STRESZCZENIE [30.09]

2 min. czytania
29.09.2020 13:48
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 222. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Esma dowiaduje się, co jej dolega. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu".  

Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 222 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 222. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji.   

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 222: Streszczenie epizodu

Streszczenie 222. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Esma wypytuje lekarza o szczegóły swojej choroby i o to, co się będzie działo w jej najbardziej zaawansowanym stadium. Synowie sułtanki udowadniają, że nie są na tyle dojrzali, by rozmawiać o ślubie. Faruk zapomina o ważnym zebraniu w pracy. Ze szkoły przychodzi niepokojąca wiadomość o zniknięciu Emira. Natomiast Nazif przez pomyłkę przyjmuje bardzo silny lek Esmy, który powoduje poważne skutki uboczne. Sułtanka nie może oswoić się z myślą o chorobie i przeboleć tego, że straci pamięć. Gunes na własnej skórze doświadcza, jaki potrafi być Adem, gdy wpada w szał. Okan, nieprzygotowany do spotkania z kontrahentami, nie jest w stanie zastąpić Faruka zajętego poszukiwaniem Emira i firma traci potencjalnych klientów.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 222: Gdzie i kiedy oglądać?

222. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć w środę, 30 września 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl