Obserwuj w Google News

Narzeczona ze Stambułu, odcinek 221 - STRESZCZENIE. Esma jest u lekarza [29.09]

2 min. czytania
28.09.2020 13:25
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 221. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Esma przechodzi przez specjalistyczne badania. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu". 

Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"
fot. YouTube/kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 221 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 221. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji.     

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 221: Streszczenie epizodu

Streszczenie 221. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Esma przechodzi specjalistyczne badania w szpitalu. Jej rodzina o niczym nie wie. Fikret zwierza się Ipek ze swoich życiowych problemów. Mąż i żona, dzięki tej pełnej wzruszeń rozmowie, odkrywają, jak wiele dla siebie znaczą. Sułtanka również stara się podnieść na duchu syna. Natomiast Faruk nie ma czasu dla bliskich. Emir jest zawiedziony, a cierpliwość Sureyyi zostaje wystawiona na ciężką próbę. Adem opuszcza szpital na wózku inwalidzkim i od razu się przekonuje, jak trudne będzie teraz jego życie. Garip rozmawia z Boranami o terminie ślubu. Zebrana w rezydencji rodzina nie ma pojęcia, że Esma jest u lekarza, który właśnie przedstawia jej szokującą diagnozę.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 221: Gdzie i kiedy oglądać?

221. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć we wtorek, 29 września 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl