Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 220 - STRESZCZENIE. Faruk rani Emira [28.09]

2 min. czytania
25.09.2020 14:06
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 220. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Faruk nieświadomie bardzo rani Emira. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu". 

Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"
fot. YouTube/Narzeczona ze Stambułu kadr z serialu

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 220 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 220. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji.    

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 220: Streszczenie epizodu

Streszczenie 220. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Faruk nieświadomie bardzo rani Emira, który czuje się opuszczony. Dilara w szpitalu wspomina dobre i złe chwile przeżyte wspólnie z mężem. Młoda asystentka Faruka działa Sureyyi na nerwy. Natomiast Esma myśli o swoim niepokornym synu. Adem wreszcie się wybudza, jednak po badaniu lekarz nie ma dla niego dobrych wieści. Fikret rozpacza, obwiniając się o to, że sprowadził nieszczęście na przyrodniego brata. Do szpitala przyjeżdża Gunes, która dowiedziała się o wypadku, ale przybity Adem nie chce jej widzieć. Dobre intencje Dilary także spotykają się z bardzo złym przyjęciem ze strony męża, który sam cierpiąc, zadaje jej również dotkliwy ból.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 220: Gdzie i kiedy oglądać?

220. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć w poniedziałek, 28 września 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl/Telemagazyn.pl