Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 219 - STRESZCZENIE. Esma trafia do lekarza [25.09]

1 min. czytania
24.09.2020 13:45
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 219. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Esma trafia do lekarza. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu". 

Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 219 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 219. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji. 

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 219: Streszczenie epizodu

Streszczenie 219. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Esma zostaje przebadana przez lekarza, który zauważa u niej pewne niepokojące objawy i zaleca bardziej szczegółowe badania. Ipek zdaje sobie sprawę, jak bardzo się boi się stracić męża. Natomiast  Gunes nie może się dodzwonić do Adema, ale przygotowuje kolację, licząc, że ją razem zjedzą. Przybita Dilara uświadamia sobie, że brak Adema bolałby ją bardziej niż jego obecność. W chwili powrotu Esmy ze szpitala do rezydencji na rowerze przyjeżdża niespodziewany gość. Faruk i Ipek dowiadują się prawdy o tym, co zaszło w restauracji. Dla Esmy ta wiadomość jest bardzo trudna do przyjęcia.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 219: Gdzie i kiedy oglądać?

219. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć w piątek, 25 września 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl/Telemagazyn.pl