Obserwuj w Google News

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 226 - STRESZCZENIE [6.10]

1 min. czytania
05.10.2020 13:25

Streszczenie 226. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Adem postanawia przeprosić Gunes za swoje zachowanie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu".

"Narzeczona ze Stambułu" kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu "Narzeczona ze Stambułu"

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 226 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Narzeczona ze Stambułu"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 226. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" i szczegóły jego emisji.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 226: Streszczenie epizodu

Streszczenie 226. odcinka serialu "Narzeczona ze Stambułu" prezentuje się następująco:

Adem postanawia przeprosić Gunes za swoje zachowanie, ale rozmowa nie kończy się tak, jak zakładał. Akif podejrzewa, że za zerwanymi zaręczynami Esmy i Garipa kryje się coś poważnego. Ukochany sułtanki postanawia wyjechać do Ameryki. Natomiast Kiymet i panie z fundacji zastanawiają się nad przyczynami rozstania tak kochającej się pary. Dilara opowiada Sureyyi, że jej mąż postanowił zacząć nowe życie z inną kobietą. NatomiastFaruk próbuje bezskutecznie dowiedzieć się od matki, co spowodowało zmianę w jej życiowych planach. Załamana Esma rozpacza nad swoją decyzją.

"Narzeczona ze Stambułu", odcinek 226: Gdzie i kiedy oglądać?

226. odcinek serialu "Narzeczona ze Stambułu" można obejrzeć we wtorek, 6 października 2020 roku o godzinie 20.00 na Zoom TV.

Serial "Narzeczona ze Stambułu" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie Zoom TV. Warto wiedzieć, że powtórki są wyświetlane następnego dnia o godzinie 11.20 również na Zoom TV.

RadioZET.pl/Teleman.pl/Telegazyn.pl