Obserwuj w Google News

Najchętniej oglądane seriale na Netflix. Ten o mordercy nie ustępuje z pierwszego miejsca

2 min. czytania
06.10.2022 13:36

Netflix podaje listę seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazł się amerykański serial "Dahmer- Potwór: Historia Jeffreya Dahmera". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Dahmer- Potwór
fot. Materiały prasowe Netflix

TOP seriali na Netflixie. Seriale zyskują coraz większą popularność, co sprawia, że tego typu produkcje są tworzone na coraz wyższym poziomie. Na Netflixie można znaleźć wiele seriali - oryginalnych, na licencji i tych dla najmłodszych. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także:   "Wielka Woda", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Redakcja poleca

Na pierwszym miejscu znalazł się serial o seryjnym mordercy i kanibalu - "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera". Produkcja jest oparta na prawdziwych wydarzeniach. Ofiarami Dahmera byli młodzi mężczyźni. Zamordował 17 osób. Serial Netflixa przeraża, ale też budzi kontrowersje. Zarzuca się między innymi romantyzowanie zabójcy i dotykanie tematów bolesnych dla rodzin ofiar.

Drugą pozycję zajmuje natomiast "Cesarzowa Sisi". Akcja rozgrywa się na wiedeńskim dworze. Elżbieta zakochuje się cesarzu Franciszku, a jej życie bezpowrotnie się zmienia. W momencie, gdy zostaje jego żoną, wkracza do świata pełnego napięć i intryg.

Podium zamyka "Dynastia". To ostatnia odsłona serialu. Wątki dotyczą dwóch bogatych rodzin z elit Atlanty, które nieustannie walczą o utrzymanie wysokiego statusu. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

Zaskoczeniem jest fakt, że w zestawieniu 10. najpopularniejszych seriali na Netflix, nie znalazła się polska produkcja "Wielka Woda". Serial jest jedną z najważniejszych premier października. Co jeszcze zatem oglądają Polacy?

Netflix: TOP 10 seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera"
  2. "Cesarzowa Sisi"
  3. "Dynastia"
  4. "Psi patrol"
  5. "Dziennik Żigolo"
  6. "Przeznaczenie: Saga Winx"
  7. "Gry rodzinne"
  8. "The Crown"
  9. "Widmo- Psiaki"
  10. "The Good Doctor"

Zobacz także:  Netflix ogłasza spin-off "Domu z papieru". Jest pierwsza zapowiedź "Berlina"

RadioZET.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +