Obserwuj w Google News

"Na dobre i na złe" bije rekordy popularności. Nowe wątki przyciągnęły jeszcze więcej widzów

2 min. czytania
03.10.2022 16:29
Zareaguj Reakcja

"Na dobre i na złe" to serial, który jest emitowany od 1999, a mimo to wciąż przyciąga przed ekrany wielu widzów. Co ciekawe, w ostatnim czasie produkcja zyskała nowych fanów. Kiedy można oglądać "Na dobre i na złe"?

Na dobre i na złe
fot. Polska Press/East News

"Na dobre i na złe" bije rekordy popularności. Nowe wątki przyciągnęły jeszcze więcej widzów. Produkcja przedstawia losy lekarzy z Leśnej Góry, opowiadając zarazem o przeżyciach ich pacjentów. Kiedy można oglądać "Na dobre i na złe"?

Zobacz także:  "Barwy szczęścia": polski serial masowo traci widzów. Co się stało?

"Na dobre i na złe" bije rekordy popularności. Nowe wątki przyciągnęły jeszcze więcej widzów

Pierwszy odcinek "Na dobre i na złe" został wyemitowany w 1999 roku. Od tego czasu regularnie pojawiają się nowe epizody. Zmieniła się część obsady, jednak wątki wciąż dotyczą lekarzy ze szpitala z Leśnej Góry. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl - w sezonie 2022/2023 każdy epizod "Na dobre i na złe" ogląda średnio 1,88 mln widzów. To o 100 tysięcy widzów więcej niż rok temu.

Redakcja poleca

Co ciekawe, z odcinka na odcinek można zauważyć tendencję zwyżkową - jak podają wirtualnemedia.pl - pierwszy odcinek nowego sezonu obejrzało 1,67 mln osób, drugi już 1,97 mln, a trzeci 2 mln

Jak podaje teleman.pl - w najnowszym epizodzie "Na dobre i na złe" Olena przyjmie pacjentkę, której grozi amputacja nogi. Natomiast Gloria będzie się martwić o Tadka. Z kolei Blanka ponownie spotka Mario, z którym spędzi miły wieczór. 

"Na dobre i na złe": kiedy i gdzie można oglądać nowe odcinki?

Nowe odcinki serialu "Na dobre i na złe" można oglądać w każdą środę o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość": uzależniona od sekty Aleksandra prosi o pomoc. Jaki czeka ją los?

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/teleman.pl

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News