Obserwuj w Google News

Na Wspólnej, odcinek 3093 - STRESZCZENIE. Renata dowie się o zdradzie Sławka? [22.09]

1 min. czytania
21.09.2020 13:45
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 3093. odcinka serialu "Na Wspólnej" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku? Czy Renata dowie się o romansie Sławka i Tanii? Co z osiedlowym trucicielem? Przeczytajcie streszczenie 3093. odcinka. 

Na Wspólnej, odcinek 3093 - STRESZCZENIE
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ East News

"Na Wspólnej", odcinek 3093 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Na Wspólnej"? Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Na Wspólnej" i o której godzinie? Streszczamy 3093. odcinek serialu "Na Wspólnej" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Na Wspólnej, odcinek 3093 - streszczenie

Streszczenie 3093. odcinka serialu "Na Wspólnej" prezentuje się następująco:

Daria wraz z Adamem odwiedzają Renatę. Dziewczyna wdaje się w awanturę z ojcem - grozi wyjawieniem tajemnicy o jego romansie. Sławek tłumaczy córce, że kocha Tanię, ale nie chce skrzywdzić Renaty. Błaga Darię, by dochowała jego tajemnicy. Joanna organizuje osiedlowe poszukiwania psiego truciciela. Podczas pierwszego patrolu Bogdan wraz z jednym z sąsiadów dostrzegają podejrzanego mężczyznę. Michał występuje przed klasą Ignasia, opowiadając o swoim zawodzie. W zakłopotanie wprawia go historia innego ojca - Stebnickiego, który jest pilotem myśliwca. Obaj ojcowie, wraz z synami, udają się na piłkarską rozgrywkę. Podczas zabawy Michał nie czuje się jednak najlepiej...

Na Wspólnej, odcinek 3093 - gdzie i kiedy oglądać?

3093. odcinek serialu "Na Wspólnej" będzie można obejrzeć we wtorek 22 września 2020 roku o godzinie 20:15 na kanale TVN.

RadioZET/Telemagazyn.pl

Pierwsza Miłość, odcinek 3074 - STRESZCZENIE. Mikser znów w tarapatach? [22.09]