Obserwuj w Google News

"Pretty Smart": Nowy serial Netflixa odpowiedzią na "Teorię wielkiego podrywu"? [ZWIASTUN]

2 min. czytania
14.09.2021 16:43
Zareaguj Reakcja

Netflix przygotował odpowiedź na "Teorię wielkiego podrywu"? Na to wskazuje zwiastun nowego serialu streamera pt. "Pretty Smart".

Pretty Smart Netflix serial
fot. TYLER GOLDEN/NETFLIX © 2021

Po ogromnych sukcesach takich tytułów jak "Przyjaciele", "Jak poznałem waszą matkę" i "Teoria wielkiego podrywu", Netflix postanowił przygotować własny serial o grupie przyjaciół spędzających razem każdą chwilę. Pierwszy zwiastun produkcji "Pretty Smart" sugeruje, że inspirację stanowił przede wszystkim ostatni z wymienionych tytułów. Odwrócono tylko role i proporcje - tym razem zamiast szalonej Penny wśród nerdów, zobaczymy przeintelektualizowaną Chelsea wśród nieco mniej lotnych od niej imprezowiczów.

"Teoria wielkiego podrywu" doczeka się kontynuacji? Kaley Cuoco zdradziła, co myśli

"Pretty Smart": Nowy serial Netflixa odpowiedzią na "Teorię wielkiego podrywu"? [ZWIASTUN]

Chelsea (Emily Osment) to intelektualistka i aspirująca powieściopisarka z dyplomem Harvardu, która po nieoczekiwanym rozstaniu z chłopakiem zostaje zmuszona do zamieszkania ze swoją pełną życia, beztroską i niezbyt ambitną siostrą z zachodniego wybrzeża. Mieszkanie z Claire (Olivia Macklin) oznacza jednak dzielenie życia nie tylko z nią, ale też z trójką jej uroczo ekscentrycznych współlokatorów: Grantem (Gregg Sulkin) - rozpraszająco przystojnym trenerem personalnym, Solaną (Cinthya Carmon) - byłą prawniczką, która została uzdrowicielką, oraz Jaydenem (Michael Hsu Rosen) - influencerem od urodzenia.

Chelsea początkowo nie potrafi odnaleźć się wśród znajomych siostry, którzy wydają jej się zbyt prostaccy, by się z nimi zadawać. Z czasem jednak stają się jej nową rodziną, a Grant być może nawet kimś więcej. Czy uda jej się stworzyć związek z "typowym mięśniakiem"? Kto wie?! Penny i Leonard zostali w końcu całkiem udanym małżeństwem.

Oglądaj

Redakcja poleca

"Pretty Smart" - Kiedy premiera na Netflix?

Za serialem "Pretty Smart" stoją (nie zgadniecie) scenarzyści "Jak poznałem waszą matkę" oraz "Crazy Ex-Girlfriend" - Jack Dolgen i Doug Mand. Premiera serialu na Netflix została zapowiedziana na 8 października 2021 roku.

RadioZET.pl/Netflix

Nowe seriale komediowe: TOP 10 produkcji, których nie znacie, a powinniście [ZDJĘCIA]