Obserwuj w Google News

"Moonbase 8", czyli lądowanie na księżycu w komediowej wersji. Zobaczcie zwiastun serialu

1 min. czytania
15.09.2020 12:19
Zareaguj Reakcja

"Moonbase 8" to przewrotna i pełna humoru historia trzech przyjaciół, którzy przygotowują się do pierwszego lotu w kosmos. W sieci ukazała się pierwsza oficjalna zapowiedź, a premiera odbędzie się już tej jesieni.

"Moonbase 8" - zdjęcie promujące serial komediowy
fot. Materiały prasowe A24/ Showtime

"Moonbase 8", czyli lądowanie na księżycu w wersji komediowej. Kanał Showtime zaprezentował właśnie zapowiedź nowego serialu, w którym poznamy losy trzech astronautów. Co wiemy o produkcji?

"Moonbase 8" - zwiastun serialu komediowego

Fred Armisen, John C. Reilly i Tim Heidecker wcielają się tutaj w trzech przyjaciół, którzy zamieszkują położoną na pustyni bazę NASA. Mężczyźni biorą udział w symulacjach, które przygotują ich do pierwszego lotu na księżyc. Jednak odcięcie od świata zewnętrznego i seria niekontrolowanych wypadków sprawiają, że bohaterowie zaczynają wątpić nie tylko w powodzenie swojej misji, a nawet... własny stan psychiczny.

Aktorzy wcielający się w głównych bohaterów byli również pomysłodawcami serialu. Za reżyserię wszystkich sześciu odcinków pierwszego sezonu odpowiada Jonathan Krisel. Premiera "Moonbase 8" zaplanowana jest na jesień 2020 roku.

"Ludzie i bogowie": nowy serial w TVP. O czym jest i kiedy można go oglądać?