Obserwuj w Google News

"Monsters at Work" - zobacz pierwszą zapowiedź kontynuacji filmu "Potwory i spółka"

2 min. czytania
19.05.2021 11:55
Zareaguj Reakcja

Platforma Disney+ zaprezentowała pierwszy teaser serialu animowanego "Monsters at Work". Będzie to spin-off serii "Potwory i spółka". O czym opowie produkcja studia Pixar?

Potwory i spółka - kadr z filmu Pixar
fot. Everett Collection/East News

"Potwory i spółka" powracają! W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź nowego oryginalnego serialu Disney+, za który odpowiada studio Pixar. Mowa o animacji "Monsters at Work", która niebawem zadebiutuje na platformie streamingowej Disneya.

"Monsters at Work" - teaser spin-offu serii "Potwory i spółka"

Wraz ze startem platformy Disney+, jej szefowie postanowili podbić rynek streamingu wśród najmłodszych widzów. Mają do dyspozycji największe animowane i aktorskie hity Disneya, ale na nich się nie kończy. Do życia powoływane są też zupełnie nowe propozycje. I wśród nich znajduje się serial "Monsters at Work", kory jest spin-offem filmu "Potwory i spółka".

Redakcja poleca

Widzowie ponownie przeniosą się do Monstropolis, gdzie mieszkają stwory do niedawna zajmujące się straszeniem dzieci. Robiły to w ramach pracy dla firmy Potwory i spółka. Co noc pracownicy firmy pozyskiwali energię z krzyku maluchów, dzięki czemu można było zasilić całe miasto. Chociaż w serialu powrócą dobrze znane postacie, akcja nie skupi się tym razem na przygodach Jamesa Sullivana i jego kompana Mike'a Wazowskiego. Widzowie "Monsters at Work" poznają nowych bohaterów pracujących w fabryce, która przejdzie rewolucję. 

Oprócz powyższego teasera zaprezentowano również oficjalny opis fabuły "Monsters at Work".

Akcja "Monsters At Work" toczy się dzień po tym, jak elektrownia Potwory i spółka zaczęła zbierać śmiech dzieci, by napędzać miasto Monstropolis. Wszystko dzięki odkryciu Mike'a i Sulleya, którzy udowodnili, że śmiech generuje dziesięć razy więcej energii niż krzyk. Serial opowiada historię Tylora Tuskmona, zapalonego młodego potwora, który ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Potworny i zawsze marzył o zostaniu Strasznikiem. Schody pojawiają się, gdy dostaje pracę w fabyce Potwory i spółka i nie odkrywa, że popyt na strach już się skończył, a zewsząd słychać śmiech. Tylor zostaje tymczasowo przydzielony do zespołu Potwory i spółka.

Jak główny bohater poradzi sobie z pracą przy alternatywnym źródle energii?

Redakcja poleca

"Monsters at Work" - kiedy premiera?

W serialu wystąpią Sully i Mike, w których w oryginalne ponownie wcielą się Billy Crystal i John Goodman. Będą mieli za zadanie wyszkolić nowych rekrutów. Tylor przemówi głosem Bena Feldmana. Do obsady powrócą też Bonnie Hunt, John Ratzenberger, Jennifer Tilly i Stephen Stanton. W pozostałych rolach usłyszymy między innymi Aishę Tyler, Mindy Kaling i Henry'ego Winklera.  Animacja trafi na Disney+ już 2 czerwca 2021 roku. Na razie nie wiadomo nic na temat polskiej premiery serialu, ponieważ usługa nadal nie jest dostępna w naszym kraju.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter/Disney+