Obserwuj w Google News

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 140 - FINAŁ. Zeynep i Barysz biorą ślub [27.06]

1 min. czytania
23.06.2022 13:04
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 140. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Zeynep i Barysz biorą ślub. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie finałowego odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Miłość i przeznaczenie
fot. Materiały prasowe TVP

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 140 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Miłość i przeznaczenie"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 140. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy była jeszcze dzieckiem, rodzice oddali ją na wychowanie do zamożnych ludzi. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, pracuje jako pomoc domowa u przybranych rodziców Zeynep. Co ciekawe, nikt nie wie, że Zeynep nie jest dzieckiem Nermin i Ekrema. Zeynep jest w związku z Farukiem, ale jej biologiczna matka chciałaby, żeby dziewczyna ułożyła sobie życiu w boku Mehdiego.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 140: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 140. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco:

Zeynep i Barysz biorą ślub, natomiast Dżemile zachodzi w ciążę, a Emine prosi Sawasza, by z nią zamieszkał. Zeynep decyduje się otworzyć wraz z Gulbin fundację, która ma udzielać wsparcia młodym kobietom.

"Miłość i przeznaczenie", odcinek 140: Gdzie i kiedy oglądać?

140. odcinek serialu "Miłość i przeznaczenie" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 27 czerwca. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+