Obserwuj w Google News

"Mecenas She-Hulk": wielki powrót Daredevila do świata Marvela [WIDEO]

2 min. czytania
14.09.2022 13:10
Zareaguj Reakcja

Serial "Mecenas She-Hulk" doczekał się nowej zapowiedzi, w której pojawiły się nieprezentowane wcześniej fragmenty ostatniej produkcji Marvela. Nie zabrakło w niej powrotu Daredevila.

Mecenas She-Hulk - charlie Cox - kadr z serialu Marvela
fot. Disney+/materiały prasowe

Kiedy Daredevil pojawi się w serialu "Mecenas She-Hulk"? Fani zapewne zadają się to pytanie, kiedy ujawniono, że w najnowszym tytule Marvela dostępnym na Disney+ Charlie Cox powróci do roli niewidomego superbohatera, który miał swój własny serial na Netflix. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź dalszych odcinków przygód superbohaterskiej prawniczki, w których zaprezentowano Daredevila w nowym kostiumie.

"Mecenas She-Hulk": Daredevil w 5. odcinku serialu Marvela?

9 września 2022 roku odbyło się wydarzenie D23, na którym Marvel Studios prezentowało nadchodzące nowości. Oprócz premier, na które rzeczywiście musimy poczekać, pojawił się też obecnie emitowany na Disney+ serial na podstawie komiksów Marvela - "Mecenas She-Hulk". Podczas panelu zaprezentowano zapowiedź drugiej połowy historii o kuzynce Hulka.

Redakcja poleca

Wielu fanów od dawna czeka na ponowne wprowadzenie do MCU Daredevila, w którego znów wcieli się Charlie Cox. Aktor grał postać w serialu Netflix, który swego czasu był jedną z najpopularniejszych produkcji serwisu. "Daredevil" został jednak skasowany i po jakimś czasie na prośby fanów Marvel ponownie obsadził Coxa w roli herosa w filmie "Spider-Man: No Way Home". Cox gościnnie wystąpi też w "Mecenas She-Hulk". Czy stanie się to w 5. odcinku?

Oglądaj

Powyższa zapowiedź nic na ten temat nie mówi. Zaprezentowano jednak nowy kostium Daredevila - żółto-czerwony, który odnosi się do jego debiutu w komiksie z 1964 roku. Widzimy też fragment, w którym pojawia się alterego superbohatera - prawnik Matt Murdock. W zwiastunie pokazano również powrót Abominationa, a także sprawę, w którą wplątana została Jennifer Walters, posługująca się pseudonimem She-Hulk. Będzie musiała wygrać sądową batalię z Titanią - superbohaterską influencerką, która zastrzegła prawnie nazwę She-Hulk.

Daredevil powróci do MCU we własnym serialu z podtytułem "Born Again". Cox podczas D23 zapowiedział, że będzie to zupełnie nowa produkcja, a nie kontynuacja serialu stworzonego przez Netflix. Tak jak podejrzewali fani, seriale Netflix nie są więc kanonem uniwersum Marvela, ewentualnie zaliczają się do jednego ze świata multiwersum.

Redakcja poleca

"Mecenas She-Hulk": kiedy premiera nowego odcinka serialu Marvela?

W serialu stworzonym przez Jessicę Gao wystąpili Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass, Renée Elise Goldsberry oraz Charlie Cox. "Mecenas She-Hulk" będzie składać się z 9 odcinków. Premiera nowego odcinka produkcji już 15 września 2022 roku na Disney+.

RadioZET.pl/Disney+/Youtube