Obserwuj w Google News

„Mayday” – miniserial Polsatu – odcinek 4 – streszczenie. Prawda wychodzi na jaw. [10.10]

2 min. czytania
06.10.2020 16:21
Zareaguj Reakcja

Czteroodcinkowy miniserial „Mayday” to rozszerzona wersja filmu Sama Akiny z 2019 roku z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Twórcy produkcji postanowili przemontować obraz i dodać do niego kilka scen, w ten sposób tworząc miniserial „Mayday”. Co wydarzy się w 4, finałowym odcinku niepoprawnej komedii? Sprawdziliśmy.

„Mayday” – miniserial Polsatu – odcinek 4 – streszczenie. Prawda wychodzi na jaw. [10.10]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Miniserial „Mayday” zadebiutował na kanale Polsat w sobotę 4 października. W sobotę 11 października, stacja pokaże zaś kolejne dwa odcinki. Co się w nich wydarzy? Sprawdziliśmy. Przeczytajcie nasze streszczenie 4 odcinka serii „Mayday”.

„Mayday” – miniserial Polsatu – odcinek 3 – streszczenie. Maria i Baśka się spotykają [10.10]

„Mayday” – odcinek 4 – streszczenie

Streszczenie 4. odcinka miniserialu „Mayday” prezentuje się następująco:

Odcinek rozpoczyna się pamiętną kolacją w Rozalinie, podczas której Janek i Staszek dwoją się i troją, aby zwodzić Marię i Basię, aby prawda o podwójnym związku mężczyzny nie wyszła na jaw. Co ciekawe – ich wspólne działania, piękna ekwilibrystyka słowna oraz misterna maskarada, sprawiają, że plan się powodzi. Co więcej – powodzi się z nawiązką, gdyż Maria kłóci się tego wieczora z Basią, co może oznaczać, że panie nie będą się chciały już więcej widywać. Janek jest zadowolony. Wydaje się, że wygrał i utrzymał sekret w ukryciu.

Jego radość jest jednak krótka. Znienacka w życiu mężczyzny znów pojawiają się bandyci, którzy żądają zwrotu swoich pieniędzy. Porywają Janka i Staszka, aby dać im do zrozumienia, że żarty się skończyły. Pokazują im, co się może wydarzyć, gdy w porę nie oddadzą zaginionych pieniędzy. 

Gdy mężczyznom grozi niebezpieczeństwo, Basia wraca do Rozalina. Miała się już nie kontaktować z Marią, jednak martwi się, dlaczego Janek tak nagle zniknął z domu. Od słowa do słowa, kobiety orientują się w całej sytuacji. W związku z zaistniałą sytuacją i bólem bycia okłamywaną od lat, panie postanawiają utrzeć nosa mężczyźnie i w pięknym stylu się na nim zemścić. Jak jednak to zrobić, gdy Jan wciąż się nie odnalazł?

W wyniku nietypowego splotu wydarzeń wszyscy zainteresowani pojawiają się na torze wyścigów konnych, gdzie mogą wygrać prawdziwe pieniądze. Czy jednak los będzie sprzyjał bohaterom, którzy już kilkakrotnie nagięli zasady fatum?

„Mayday“ – miniserial – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowy odcinek miniserialu „Mayday“ na podstawie filmu Sama Akiny, dostępny będzie na kanale Polsat w sobotę 11 października o godzinie 20.00. Produkcja dostępna jest także na platformie Ipla.pl.

Czytaj także:  Brzydula 2: widzowie zawiedzeni serialem? "Żenujące sceny i sztywna gra aktorska" 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl