Obserwuj w Google News

„Mayday” – miniserial Polsatu – odcinek 3 – streszczenie. Maria i Baśka się spotykają [10.10]

2 min. czytania
06.10.2020 15:55
Zareaguj Reakcja

Czteroodcinkowy miniserial „Mayday” to rozszerzona wersja filmu Sama Akiny z 2019 roku z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Twórcy produkcji postanowili przemontować obraz i dodać do niego kilka scen, w ten sposób tworząc miniserial „Mayday”. Co wydarzy się w 3 odcinku niepoprawnej komedii? Sprawdziliśmy.

„Mayday” – miniserial Polsatu – odcinek 3 – streszczenie. Maria i Baśka się spotykają [10.10]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Miniserial „Mayday” zadebiutował na kanale Polsat w sobotę 4 października. W sobotę 11 października, stacja pokaże zaś kolejne dwa odcinki. Co się w nich wydarzy? Sprawdziliśmy. Przeczytajcie nasze streszczenie 3 odcinka serii „Mayday”.

Mayday - OBSADA: kto gra w serialu Polsatu i o czym jest? [STRESZCZENIE]

„Mayday” – odcinek 3 – streszczenie

Streszczenie 3. odcinka miniserialu „Mayday” prezentuje się następująco:

Ślub, który obsługują Janek ze Staszkiem, okazuje się wielką katastrofą. Na dodatek w wyniku dziwnego splotu wydarzeń i pijackiego polotu, Staszek wdaje się w szybki romans z… panną młodą. Z powodu niestosownego zachowania zostają wyrzuceni z wesela, bez jakiejkolwiek zapłatwy. Skąd teraz wezmą pieniądze na spłacenie gangsterów?

Gdy Janek już trzeźwieje, wpada na „genialny plan”. Aby spłacić gangsterów, panowie muszą jedynie zwiększyć ilość pieniędzy, którą dotychczas udało im się zebrać. Jak to jednak zrobić w krótkim czasie? Wygrać na wyścigach konnych, oczywiście. Według Janka to jedynie wyjście i i ostatnia deska ratunku.

W tym samym czasie policjant prowadzący sprawę Janka zaczyna dostrzegać pewne nieścisłości i powoli rozgryza nietypową sprawę mężczyzny.

Gdy panowie zajęci są weselem, Maria spotyka się z Baśką. Nic nie wskazuje, by panie zorientowały się, że mają tego samego męża. Rozmowa tak dobrze się klei, że Maria zaprasza Barbarę, oczywiście z małżonkiem, do swojego domu w Rozalinie.

Gdy o zaproszeniu dowiaduje się Janek, najpierw jest zdruzgotany, że jego podwójne życie wyszło na jaw. A następnie obmyśla kolejny zmyślny plan, by obie kobiety jego życia niczego się nie domyśliły. Do pomocy będzie potrzebować jedynie Staszka.

„Mayday“ – miniserial – gdzie i kiedy oglądać? 

Premierowy odcinek miniserialu „Mayday“ na podstawie filmu Sama Akiny, dostępny będzie na kanale Polsat w sobotę 11 października o godzinie 20.00. Produkcja dostępna jest także na platformie Ipla.pl.

Czytaj także: