Obserwuj w Google News

Mayday - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w Polsacie oraz online?

2 min. czytania
09.10.2020 14:17
Zareaguj Reakcja

"Mayday" to nowy serial, którego premiera zaplanowana została na początek października 2020. Polską produkcję będzie można oglądać zarówno w Telewizji Polsat, jak i online. Szczegółowe informacje na temat tego, ile odcinków ma serial "Mayday" i kiedy emisja kolejnych epizodów, można znaleźć poniżej.

Mayday - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w Polsacie oraz online?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Serial "Mayday" - ile ma odcinków? Kiedy premiera polskiej produkcji i kiedy emisja kolejnych odcinków serialu? Gdzie oglądać w telewizji i online? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma serial "Mayday" i kiedy oglądać.

Mayday - ile odcinków ma serial?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma serial "Mayday". Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące polskiej produkcji są już znane. Serial "Mayday" będzie składać się dokładnie z czterech odcinków. 

W rolach głównych zobaczymy Piotra Adamczyka (jako Janek Kowalski), Weronikę Książkiewicz (Marysia) oraz Annę Dereszowską (Basia). Ponadto w obsadzie serialu "Mayday" występują m.in. Adam Woronowicz (Staszek), Andrzej Grabowski (policjant), Bartosz Porczyk (Iwo), Ewa Kasprzyk (właścicielka salonu kosmetycznego), Kamil Kula (naczelnik) czy Krzysztof Czeczot (policjant). 

Serial Mayday - kiedy oglądać w TV, online i o której? [DNI I GODZINY EMISJI]

Pierwszy i drugi odcinek serialu "Mayday" wyemitowany zostanie 3 października o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat. Kolejne odcinki polskiej produkcji będzie można oglądać tydzień później, w sobotę o wspomnianej powyżej porze.

Z kolei osoby, które o wskazanej godzinie nie będą mogły zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia serialu "Mayday" online. Produkcja dostępna jest na internetowej platformie Ipla.tv.

Mayday - OBSADA: kto gra w serialu Polsatu i o czym jest? [STRESZCZENIE]

Serial "Mayday" został oparty na filmie o tym samym tytule z 2019 roku. Z kolei scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway.

RadioZET.pl