Obserwuj w Google News

To już pewne, jak się skończy wątek Izy i Marcina w "M jak miłość". Czy widzowie będą zadowoleni?

2 min. czytania
31.03.2021 14:44
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" to ulubiony serial wielu Polaków. W ostatnim czasie duże emocje budzi wątek Izy i Marcina. Czy para dojdzie do porozumienia? Już wiadomo, czego możemy się spodziewać. Zdradzamy, co się wydarzy w nowych odcinkach.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
fot. VIPHOTO/East News

"M jak miłość": to już pewne, jak się skończy wątek Izy i Marcina w serialu. Osoby, które oglądają popularną telenowelę, doskonale wiedzą, że jest to jedna z ulubionych par widzów. Jak potoczą się losy Chodakowskich i czy fani "Emki" będą zadowoleni z tego, jak scenarzyści zakończą trudny wątek w ich życiu? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  M jak miłość: zdjęcia wstrzymane przez koronawirusa. Co dalej z serialem?

"M jak miłość": to już pewne, jak się skończy wątek Izy i Marcina w serialu

W "M jak miłość" nie układa się ostatnio w rodzinie Chodakowskich. Wierni fani polskiej telenoweli byli już świadkami niejednego dramatu w życiu bohaterów, jednak ten wątek wywarł wyjątkowo mocne wrażenie. Do tej pory Iza ( Adriana Kalska) i Marcin ( Mikołaj Roznerski) mieli niezwykle trudno na drodze do zbudowania pewnego rodzaju harmonii w ich życiu. Gdy już się udało, to okazało się, że na horyzoncie pojawiła się kolejna burza.

Redakcja poleca

Największe emocje czekają na widzów w 1582. odcinku serialu "M jak miłość". Iza zdecyduje się opuścić rodzinę i pozostawi list pożegnalny. Kobieta wyjedzie do Francji. Nie poda jednak, czy zamierza wrócić do domu. Szymek i Maja będą mieć marzenie, by mama wróciła do domu na święta Bożego Narodzenia. Ich prośba zostanie wysłuchana.

Nie oznacza to koniec kryzysu w związku Izy i Marcina. Kobieta powie mężowi, że wróciła do Polski tylko i wyłącznie ze względu na dzieci. Jak podaje serwis lelum.pl - w przyszłości para prawdopodobnie jednak pokona wszystkie przeciwności losy, a ich małżeństwo przetrwa. Na ten moment konkretne plany scenarzystów nie są jeszcze znane.

"M jak miłość', odcinek 1582: gdzie i kiedy oglądać?

1582. odcinek serialu "M jak miłość" będzie miał premierę we wtorek, 13 kwietnia 2021 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Zobacz także:  Była gwiazdą "M jak miłość". Wypadek zniszczył karierę Moniki Obary. Czym się obecnie zajmuje?

Ewelina Serafin, czyli sympatyczna Kasia z Grabiny. Jak obecnie wygląda gwiazda "M jak miłość"?

RadioZET.pl/Lelum.pl