Obserwuj w Google News

"M jak miłość": serialowa Lilka przeszła ogromną metamorfozę. Jak się zmieniła?

2 min. czytania
08.01.2021 16:27
Zareaguj Reakcja

Monika Mielnicka wyrasta na jedną z największych gwiazd serialu "M jak miłość". W ostatnim czasie przeszła dużą metamorfozę. Jak się zmieniła serialowa Lilka? Można zobaczyć poniżej. Zdradzamy też, kiedy można oglądać popularny serial.

Monika Mielnicka
fot. Tomasz Radzik/Agencja SE/East News

"M jak miłość": serialowa Lilka przeszła ogromną metamorfozę. Serialowa Lilka ostatnio często pojawia się w "M jak miłość". Najpierw widzowie śledzili wątek gwałtu na bohaterce, następnie wspólnie z nią przeżywali smutek i obserwowali, jak powoli wraca do równowagi. Teraz w "Emce" pojawił się wątek ojca dziewczyny. Wielbiciele serialu będą mieli problem z rozpoznaniem Lilki. Monika Mielnicka przeszła ogromną metamorfozę. Jak się zmieniła?

Zobacz także:  "Barwy szczęścia": do serialu wróci jeden z bohaterów. Jego obecność wywoła zamieszanie 

"M jak miłość": serialowa Lilka przeszła ogromną metamorfozę

Monika Mielnicka to 20-letnia aktorka, która w serialu "M jak miłość" wciela się w Lilkę Banach. Jest to miłość Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała), czyli syna Marka (Kacper Kuszewski) i Hanki (Małgorzata Kożuchowska). Widzowie polubili dziewczynę i kibicują jej. 

Redakcja poleca

Niektórzy aktorzy dosłownie dorastają na ekranie - tak było w przypadku wspomnianego już Mateusza, ale trzeba przyznać, że serialowa Lilka również przeszła ogromną metamorfozę. Monika Mielnicka zmieniła w ostatnim czasie fryzurę i znacznie rozjaśniła włosy. Poniżej można zobaczyć jej najbardziej aktualne zdjęcie.

Trzeba przyznać, że Monika wygląda zjawiskowo.

"M jak miłość": gdzie i kiedy oglądać?

Jesteście ciekawi, jak dalej potoczą się losy Lilki? Serial "M jak miłość" można oglądać dwa razy w tygodniu - w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  TVN przygotował trzy głośne premiery seriali na styczeń. Co i kiedy będzie można zobaczyć? 

RadioZET.pl