Obserwuj w Google News

"M jak miłość" po wakacjach. Patrycja spotka się z Łukaszem. Czy zdradzi mu sekret?

2 min. czytania
27.07.2021 14:40
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" wróci po wakacjach na antenę Telewizji Polskiej. Widzowie, którzy śledzą wątek Patrycji i Łukasza będą zaskoczeni. Kobieta spotka się z kochankiem. Czy wyzna mu sekret?

Alżbeta Lenska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"M jak miłość" po wakacjach. Patrycja spotka się z Łukaszem. Można było się domyślić, że ten wątek nie skończy się szybko. Czy kobieta wyzna mu prawdę? A może postara się zakończyć romans? Zdradzamy, co już wiadomo.

Zobacz także:   "M jak miłość": Sonia i Janek wrócą do serialu! Co przygotowali dla nich twórcy?

"M jak miłość" po wakacjach. Patrycja spotka się z Łukaszem. Czy zdradzi mu sekret?

W odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 dojdzie do spotkania Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz). Przypominamy, że przed wakacyjną przerwą Patrycja postanowiła zerwać wszelkiego rodzaju kontakty z Wojciechowskim. Wszystko po to, by chłopak nie musiał się skonfrontować z jej mężem (Karol Strasburger). 

Co więcej, Lenska udostępniła zdjęcie, na którym pozuje z serialowym kochankiem. Oznacza to, że para jednak się spotka. Aktorka napisała:

Redakcja poleca
Wchodząc znowu w rolę miłej, wystraszonej i zagubionej Patrycji, która ciągle próbuje wstrzymać płacz i stara się mieć dobrą minę do złej gry, pomyślałam sobie, że dość szybko skończył się ten jej piękny, romantyczny romans, który na chwilę wyrwał ją ze złotej klatki…Jeszcze chwile temu Łukasz i Patrycja, jadąc na Mazury byli wpatrzeni w siebie, pełni miłości i uśmiechnięci, a teraz stali się nieszczęśliwi i pogubieni…Jak myślicie - co z nimi będzie? - Alżbeta Lenska

Co się wydarzy? Dowiemy się dopiero we wrześniu 2021 roku.

"M jak miłość" po wakacjach: kiedy nowe odcinki?

Serial "M jak miłość" wróci na antenę TVP2 we wrześniu 2021 roku. Dokładana data nie jest jeszcze znana, ale serial będzie emitowany w każdy poniedziałek i wtorek.

Zobacz także:  "M jak miłość": Paweł Deląg odchodzi z serialu. Co dalej z jego bohaterem?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl