Obserwuj w Google News

"M jak miłość", odcinek 1528: Basia odziedziczy majątek Modrego?

1 min. czytania
22.09.2020 11:16
Zareaguj Reakcja

W najnowszych epizodach "M jak miłość" Basia zdenerwuje Olę. Czy seniorka rodu Mostowiak otrzyma spadek po Modrym? Zdradzamy, co się wydarzy w 1528. odcinku i kiedy będzie można obejrzeć ten epizod.

Teresa Lipowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

"M jak miłość", odcinek 1528: Basia odziedziczy majątek Modrego? W nowych epizodach "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) mocno podpadnie Olce (Magdalena Rembacz). Kobieta liczy na spadek Modrego, dlatego próbuje zrobić wszystko, by Mostowiakowa zniknęła z jego życia. Co się stanie?

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1531: Natalka wyzna, dlaczego zostawiła córkę 

"M jak miłość", odcinek 1528: Basia odziedziczy majątek Modrego?

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" Olka będzie próbowała zrobić wszystko, by Modry (Stefan Friedmann) zapisał jej swój majątek. Kobieta chce otrzymać spadek i pozbyć się starszego pana. Plany krzyżuje Basia Mostowiak, która otacza Modrego opieką. 

W 1528. odcinku wyjdzie na jaw, że Modry chce przekazać swój majątek Basi. Do tego część pieniędzy ma przekazać miejscowej parafii. Wściekła Ola stwierdzi, że musi bardziej uważać na Mostowiakową. Czy zrobi krzywdę podopiecznemu, by otrzymać pieniądze? A może będzie próbowała się zemścić na Barbarze? Dowiemy się w 1528. odcinku serialu.

"M jak miłość", odcinek 1528: Gdzie i kiedy oglądać?

1528. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 28 września 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość": Karol Strasburger dołączy do obsady serialu? Kogo zagra? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl