Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Paweł i Franka uciekną z własnego wesela. Co się stanie w 1634. odcinku?

2 min. czytania
01.02.2022 12:31
Zareaguj Reakcja

W 1634. odcinku serialu "M jak miłość" wydarzy się coś, co zaskoczy wszystkich fanów Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek). Co się wydarzy na ślubie pary? Podajemy szczegóły.

M jak miłość
fot. Materiały prasowe

"M jak miłość": Paweł i Franka uciekną z własnego wesela. Obecnie ulubiona para widzów doczeka się wyczekiwanego szczęśliwego zakończenia, a może Majka (Laura Samojłowicz) pokrzyżuje ich plany? Co się stanie w 1634. odcinku? Podajemy szczegóły.

Zobacz także:  "M jak miłość": jaki los czeka Frankę w serialu? Czy Maja zniszczy bohaterkę?

"M jak miłość": Paweł i Franka uciekną z własnego wesela. Co się stanie w 1634. odcinku?

W 1634. odcinku "M jak miłość" widzowie będą świadkami bajkowego ślubu Franki i Pawła. Para wreszcie będzie mogła w spokoju wziąć upragniony ślub. Impreza będzie radosna. W pewnym momencie młoda para uda się na sesję zdjęciową w plenerze i postanowią się... ulotnić. Zduńscy spakują plecaki i uciekną z własnego wesela, by udać się na spacer po górach. Wszystko to odbędzie się z pomocą Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Basi ( Teresa Lipowska).

Redakcja poleca

Seniorka rodu postanowi wytłumaczyć młodych przed gośćmi, zwracając uwagę na to, że para powinna podążać własnymi ścieżkami. Jak zareagują goście? I czy Paweł i Franka wrócą na imprezę? Dowiemy się w najnowszych epizodach.

"M jak miłość", odcinek 1634: kiedy i gdzie można obejrzeć?

1634. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 1 lutego 2022 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP 2.

Zobacz także:  "Gambit królowej" pogrąży Netflixa? Sąd nie oddalił pozwu mistrzyni szachowej

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Robert Gonera grał w pierwszych odcinkach „M jak miłość”. Jak obecnie wygląda? [ZDJĘCIA]