Obserwuj w Google News

"M jak miłość", odcinek 1599: problemy w życiu Łukasza. Czy Marta zrozumie syna?

2 min. czytania
16.09.2021 15:31
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" zaskoczy widzów nowymi wątkami. Marta dowie się, że jej jedyny syn miał romans z jej najlepszą przyjaciółką, a do tego zostanie ojcem jej dziecka. Jak potoczą się ich losy? Zdradzamy, co się wydarzy w 1599. odcinku serialu.

Jakub Józefowicz
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

"M jak miłość", odcinek 1599: problemy w życiu Łukasza. Czy Marta zrozumie syna? Widzowie "Emki" będą mogli zobaczyć, jak potoczą się dalsze los Łukasza (Jakub Józefowicz). Partycja (Alżbeta Lenska) spotka się z Martą (Dominika Ostałowska). Czy kobieta dowie się prawdy o ich romansie?

Zobacz także: "M jak miłość": Kinga przeprowadzi poważną rozmowę z Majką. Ocali związek szwagra?

"M jak miłość", odcinek 1599: problemy w życiu Łukasza. Czy Marta zrozumie syna?

"M jak miłość" w nowych odcinkach nieraz zaskoczy widzów. Marta spotyka się Patrycją, przyjaciółką, która wdała się w romans z jej jedynym synem. Kobiety nie będą mogły dojść do porozumienia. Marta nie potrafi zrozumieć, dlaczego jej przyjaciółka tak bardzo zaangażowała się w znajomość z Łukaszem.

Redakcja poleca

W 1599. odcinku Marta zapyta Patrycję, kto jest ojcem jej dziecka. Usłyszy wymijającą odpowiedź, jednak nie będzie miała wątpliwości, że jest to jej syn. Patrycja powie Marcie, że postanowiła wrócić do męża i to on wychowa dziecko. Co więcej, będzie starała się przekonać Martę, że jej romans z Łukaszem to zamknięty rozdział.

Czy Marta uwierzy Patrycji? A może będzie od niej wymagała, by inaczej rozwiązała tę sprawę. Dowiemy się już w nowych epizodach.

"M jak miłość", odcinek 1599: gdzie i kiedy oglądać?

1599. odcinek serialu "M jak miłość" będzie miał premierę w poniedziałek, 20 września 2021 roku o godzinie 20.55 w TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość": zwrot akcji w serialu. Paweł zostawi przed ślubem Frankę dla swojej dawnej miłości?

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl

Anita Jancia: była przyjaciółką Hanki Mostowiak, teraz jest gwiazdą filmu Netflixa. Jak się zmieniła?