Obserwuj w Google News

"M jak miłość", odcinek 1537: Natalka straci córkę. Justyna zabierze jej wszystko

2 min. czytania
13.10.2020 13:05
Zareaguj Reakcja

W "M jak miłość" wiele dramatycznych przeżyć. W 1537. odcinku serialu Natalka zorientuje się, że Justyna odebrała jej wszystko. Nawet malutką Hanię. Co się wydarzy?

Marcjanna Lelek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"M jak miłość", odcinek 1537: Natalka straci córkę. Justyna zabierze jej wszystko. W nowych epizodach popularnej telenoweli wiele wydarzy się w życiu Natalii Mostowiak ( Marcjanna Lelek). Kobieta odkryła, że Franek (Piotr Nerlewski) ma romans. Co się wydarzy w ich życiu?

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1523: Natalka pozna kochankę męża. Z kim zdradza ją Franek? 

"M jak miłość", odcinek 1537: Natalia straci córkę. Justyna zabierze jej rodzinę

W nowych epizodach "M jak miłość" Natalia pozna kochankę męża. Dowie się, że to Justyna ( Olga Kalicka) utrzymuje intymne relacje z Frankiem. Kobieta nie zamierza wybaczyć zdrady, nie ma siły, by walczyć o związek. Młoda Mostowiakówna poprosi o pomoc adwokata (Jacek Kopczyński), zależy jej na szybkim rozwodzie. Barbara ( Teresa Lipowska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) doradzą jej, by wróciła do Australii po córkę.

W 1537. odcinku skontaktuje się z nią siostra. Ula ( Iga Krefft) przekaże jej, że Franek zniknął i zabrał ze sobą Hanię (Maja Marczak). Czy Natalia zobaczy jeszcze córeczkę?" I jak potoczą się losy jej rodziny? Dowiemy się w najnowszych epizodach "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1537: Gdzie i kiedy oglądać?

1537. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 27 października 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  M jak miłość: Adriana Kalska pokazała siostrę. "Znajdź różnicę" [FOTO] 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl