Obserwuj w Google News

"M jak miłość", odcinek 1531: Ula zostawi Bartka? Mężczyzna wróci do Grabiny

2 min. czytania
29.09.2020 10:46
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" nie przestaje zaskakiwać. W najnowszych wątkach dowiemy się, że do Grabiny wróci Bartek! Co więcej, mężczyzna nie pojawi się w domu z Ulą, tylko z jej siostrą. Co się wydarzy w 1531. odcinku telenoweli?

Iga Krefft
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

"M jak miłość", odcinek 1531: Ula zostawi Bartka? Mężczyzna wróci do Grabiny. W najnowszych epizodach "M jak miłość" widzowie spędzą wiele czasu w Grabinie. W rodzinie Mostowiaków pojawią się pewne kłopoty. Szybko przekonamy się, że Natalka (Marcjanna Lelek) nie przyleciała do Polski sama, a z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). Co się stało z Ulą (Iga Krefft)?

Zobacz także:  M jak miłość, odcinek 1528: Barbara straci kolejnego wnuka? 

"M jak miłość", odcinek 1531: Ula zostawi Bartka? Mężczyzna wróci do Grabiny

W "M jak miłość" ponownie pojawi się Bartek. Mężczyzna wytrzymał w Australii pół roku, po czym podjął decyzję o powrocie do Grabiny. Nie będzie mu jednak towarzyszyć Ula, a jej siostra. Obydwoje nie przywiozą miłych wspomnień i będą próbowali walczyć ze swoimi problemami z dala od ukochanych. Sytuacja Bartka będzie jednak bardziej skomplikowana. Miał on w Polsce problemy z mafią. 

W 1531. odcinku serialu Bartek pojedzie na komendę, gdzie przyzna, że chce zeznawać przeciwko gangsterom. Doda, że bardzo tęsknił za domem, a ucieczka nie jest najlepszym rozwiązaniem. Szybko okaże się, że jego przyjazd jest również spowodowany problemami z Ulą. Kobieta miała narobić sporo długów. 

Czy Ula zostawiła Bartka? Co dalej z ich relacją? Dowiemy się w 1531. odcinku serialu "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1531: Gdzie i kiedy oglądać?

1531. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 6 października 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość": Rafał Mroczek wypowiedział się na temat romansu jego bohatera z żoną brata 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl