Obserwuj w Google News

"M jak miłość", odcinek 1531: Natalka wyzna, dlaczego zostawiła córkę

2 min. czytania
21.09.2020 14:38
Zareaguj Reakcja

W nowych epizodach "M jak miłość" dowiemy się, jak potoczą się losy Natalki. Kobieta wyzna, dlaczego przyjęła do Grabiny bez rodziny. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć ten epizod? 

Marcjanna Lelek
fot. Tricolors/East News

"M jak miłość", odcinek 1531: Natalka wyzna, dlaczego zostawiła córkę. Córka Mostowiaków przyjedzie do Grabiny bez rodziny. Jej babcia (Teresa Lipowska) od razu będzie wiedziała, że wnuczka ma kłopoty. Co się wydarzyło w życiu Natalii i jak potoczą się jej losy? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  "M jak miłość": Karol Strasburger dołączy do obsady serialu? Kogo zagra? 

"M jak miłość", odcinek 1531: Natalka wyzna, dlaczego zostawiła córkę

"M jak miłość" to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali. Postać Natalki (Marcjanna Lelek) pojawia się w telenoweli od wielu lat. Widzowie mogli zobaczyć, jak w ostatnich latach ułożyła sobie życie u boku Franka (Piotr Nerlewski). Para wspólnie wyjechała do Australii, gdzie osiadła na stałe.

W najnowszych odcinkach "Emki" Natalka wróci do Grabiny. Przyleci jednak do Polski sama, co da do myślenia jej babci. Dziewczyna wreszcie wyzna, jaki jest prawdziwy powód jej niezapowiedzianej wizyty. Okazuje się, że jej małżeństwo powoli się rozpada. 

W 1531. odcinku "M jak miłość" Natalia wyzna babci, że musi sobie przemyśleć, jaki podjąć następny krok. Czy wybaczy mężowi zdradę? Dowiemy się w najnowszych epizodach telenoweli.

"M jak miłość", odcinek 1531: Gdzie i kiedy oglądać?

1531. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany 6 października 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 2527: Kinga uzależni się od leków. Skłamie najbliższym 

RadioZET.pl/Party.pl