Obserwuj w Google News

"M jak miłość", odcinek 1531: Marysia wyzna Barbarze szokującą prawdę o Kindze

1 min. czytania
02.10.2020 10:33
Zareaguj Reakcja

W "M jak miłość" dalej możemy śledzić wątek Kingi i Piotrka. Kobieta źle znosi rozstanie z mężem. Zduńska zaczęła się wspomagać lekami. Jej sekret odkryje Marysia i o wszystkim powie Basi.

Małgorzata Pieńkowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"M jak miłość", odcinek 1531: Marysia wyzna Barbarze szokującą prawdę o Kindze. Zduńska (Katarzyna Cichopek) nie potrafi się pogodzić z tym, że nie układa się w jej małżeństwie. Do tego cały dom jest na jej głowie. Kinga w pewnym momencie zaczęła się wspomagać silnymi lekami. Jej sekret odkryje Marysia (Małgorzata Pieńkowska), a swoimi obawami podzieli się z Basią (Teresa Lipowska). 

Zobacz także:  "M jak miłość": nowa postać w serialu mocno namiesza w życiu Olka i Anety 

"M jak miłość", odcinek 1531: Marysia wyzna Barbarze szokującą prawdę o Kindze

W 1531. epizodzie Marysia zwierzy się matce ze swoich problemów. Opowie o trudnej sytuacji Piotrka (Marcin Mroczek) i Kingi. Wyzna, że synowa nie radzi sobie z rozłąką i zadręcza się niewyjaśnionymi problemami. W efekcie zaczęła sięgać po silne antydepresanty. 

Zduńska została w domu z dziećmi. Paweł (Rafał Mroczek) pomaga jej, ale ich relacja nie należy do najnormalniejszych. Między parą rodzi się uczucie. Czy kobiety zdecydują się pomóc Kindze i jakie znajdą rozwiązanie? Dowiemy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1531: Gdzie i kiedy oglądać?

1531. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 6 października 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1531: Ula zostawi Bartka? Mężczyzna wróci do Grabiny 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl