Obserwuj w Google News

M jak miłość, odcinek 1528: Barbara straci kolejnego wnuka?

2 min. czytania
28.09.2020 11:09

W najnowszym odcinku "M jak miłość" będzie bardzo emocjonalnie za sprawą kolejnych zmian w rodzinie Mostowiaków. Czy Mateusz odsunie się od babci?

Teresa Lipowska
fot. Tricolors/East News

M jak miłość, odcinek 1528: Barbara straci kolejnego wnuka? Wiele wskazuje na to, że Mateusz (Krystian Domagała) nie będzie już tak uczestniczył w życiu Grabiny, jak wcześniej. Basia (Teresa Lipowska) zda sobie sprawę, że powoli traci wnuka. Seniorka rodu Mostowiaków mocno przeżywa każdą zmianę. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? 

Zobacz także:  "M jak miłość": Rafał Mroczek wypowiedział się na temat romansu jego bohatera z żoną brata 

M jak miłość, odcinek 1528: Barbara straci kolejnego wnuka?

W 1528. epizodzie "M jak miłość" Barbara Mostowiak nie będzie w najlepszym humorze. Kobieta uświadomi sobie, że Mateuszek, jej ukochany wnuk, jest już dorosłym mężczyzną i bezpowrotnie go traci. Seniorka rodu zauważy także, że małżeństwo z Lilką bardzo go zmieniło. 

Rodzina Mostowiaków rozjechała się po świecie, w serialu pojawiali się nowy bohaterowie, niekoniecznie związani z klanem. W 1528. epizodzie Mateusz odwiedzi babcię po maturze, ale wpadnie tylko na moment, bo będzie się spieszył do nowego domu. Młody Mostowiak mieszka z Lilką (Monika Mielnicka) i jej mamą (Dorota Chotecka-Pazura). 

Czy Mateusz zapewni babcię, że nigdy jej nie opuści? A może potwierdzi jej obawy? Dowiemy się w 1528. odcinku serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1528: gdzie i kiedy oglądać?

1528. epizod serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 28 września 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2. Przypominamy, że serial jest emitowany dwa razy w tygodniu - w każdy poniedziałek oraz w każdy wtorek.

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1528: Basia odziedziczy majątek Modrego?

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl