Obserwuj w Google News

"M jak miłość", odcinek 1523: Natalka pozna kochankę męża. Z kim zdradza ją Franek?

2 min. czytania
07.10.2020 13:35
Zareaguj Reakcja

W "M jak miłość" rozgrywa się kolejny dramat w rodzinie Mostowiaków. Tym razem problemy ma Natalka, córka Marka i Hanki. Kobieta odkryje, kto jest kochanką jego męża.

Marcjanna Lelek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"M jak miłość", odcinek 1523: Natalka (Marcjanna Lelek) pozna kochankę męża. W jej życiu nie układa się ostatnio najlepiej. Zmartwiona kryzysem w małżeństwie, postanowiła przylecieć do Grabiny, by zaczerpnąć rady babci (Teresa Lipowska). Co się wydarzy w nowych epizodach w życiu Natalii?

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1531: Marysia wyzna Barbarze szokującą prawdę o Kindze 

"M jak miłość", odcinek 1523: Natalka pozna kochankę męża

W 1532. epizodzie "M jak miłość" Natalka opowie babci o wszystkich swoich problemach. Wyzna, że jej mąż (Piotr Nerlewski) jest niewierny i zakochał się w innej kobiecie. Seniorka rodu bardzo się zmartwi, ale będzie namawiała wnuczkę do tego, by walczyła o związek. 

Córka Hanki i Marka wróciła do Grabiny po trzech latach nieobecności. Jej wizyta jest spowodowana kłopotami w życiu osobistym. Natalia powie babci, że nie wie, czy jeszcze kocha swojego męża. Kobieta postanowi dowiedzieć się, kim jest jego kochanka i postanowi się z nią skonfrontować.

W 1532. odcinku z pomocą Bartka zdobędzie adres rywalki, gdy dotrze nam miejsce, okaże się, że doskonale ją zna. To Justyna (Olga Kalicka). Jak potoczą się dalsze losy Natalki i co dalej z jej małżeństwem? Dowiemy się w najnowszych epizodach "M jak miłość".

"M jak miłość', odcinek 1523: Gdzie i kiedy oglądać?

1523. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 12 października 2020 roku o godzinie 20.55, tradycyjnie na antenie TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość": nowa postać w serialu mocno namiesza w życiu Olka i Anety 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl