Obserwuj w Google News

"M jak miłość": internauci nie zostawiają suchej nitki na obecnych wątkach

2 min. czytania
22.10.2020 14:44
Zareaguj Reakcja

W "M jak miłość" ciągnie się wątek miłosnego trójkąta w rodzinie Zduńskich. Okazuje się, że widzowie nie polubili tego wątku i pozostawiają suchej nitki na produkcji.

Bracia Mroczek
fot. Jan Bielecki/East News

"M jak miłość": internauci nie zostawiają suchej nitki na obecnych wątkach. Chodzi o rozpadający się związek Kingi ( Katarzyna Cichopek) i Piotrka ( Marcin Mroczek) oraz bliską relację kobiety ze szwagrem ( Rafał Mroczek). Okazuje, że się fanom popularnej telenoweli nie przypadł ten wątek do gustu. 

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1536: Basia chce pogodzić Zduńskich. Nie przewidzi jednego 

"M jak miłość": internauci nie zostawiają suchej nitki na obecnych wątkach

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od 20 lat. Od pierwszych odcinków serialu możemy śledzić wątek Kingi oraz braci Zduńskich. Widzowie są jednak zdziwieni tym, jak scenarzyści rozpisali ich losy. Chodzi o kryzys w małżeństwie Zduńskich i romantyczne zainteresowanie Pawła żoną brata. 

Warto wspomnieć, że o tym wątku negatywnie wypowiedziało się już wiele internautów. Cześć z nich uznała, że scenarzystom musiały się już wyczerpać pomysły, a sam wątek jest niesmaczny. Inni zwracają uwagę na kochliwą naturę Pawła i uważają, że zauroczenie bratową szybko minie, a niesmak pozostanie. Padają nawet porównania do "Mody na sukces".

Na tych Mroczków to naprawdę nie ma już żadnego pomysłu. Stali się nudni - można przeczytać pod jednym ze zdjęciu na oficjalnym profilu na Instagramie 'M jak miłość".

Przypominamy, że Kinga wyjedzie do Grabiny, by pozbierać myśli po kłótni z mężem. Babcia Piotrka namówi ją do tego, by wszystko sobie z nim wyjaśniła. Czy ulubiona para widzów się pogodzi? Dowiemy się w najnowszych epizodach.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "M jak miłość" jest w poniedziałki oraz we wtorki o godzinie 20.55 na antenie TVP2. Najnowszy odcinek będzie można zobaczyć w poniedziałek 26 października 2020 roku.

Zobacz także:  M jak Miłość: koronawirus na planie serialu. Co z kolejnymi odcinkami? "Pokrzyżował nasze plany" 

RadioZET.pl