Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Sonia i Janek wrócą do serialu! Co przygotowali dla nich twórcy?

2 min. czytania
26.07.2021 14:44
Zareaguj Reakcja

Świetne wieści dla fanów "M jak miłość": Sonia i Janek wrócą do Grabiny. Jak potoczą się ich dalsze losy? Sprawdźcie, co już wiemy.

"M jak miłość": Sonia i Janek wrócą do serialu! Co przygotowali dla nich twórcy?
fot. Damian KLAMKA/East News; Marta Gostkiewicz/TVP/East News

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" czeka nas powrót dwójki niezwykle lubianych bohaterów. Barbara Wypych i Tomas Kollarik ponownie wystąpią jako Sonia i Janek, którzy znów zawitają w rodzinnych stronach. Jak będzie wyglądał ich wątek?

Redakcja poleca

"M jak miłość" po wakacjach: Sonia i Janek wrócą do serialu

Ostatnie perypetie Soni i Janka wywołały wiele emocji. Zakochana para zmuszona była opuścić Grabinę, by uciec przez groźnymi bandytami, którzy dybali na życie młodego policjanta. Teraz jednak ulubieńcy publiczności powrócą.

Jak podaje serwis Telemagazyn.pl, w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" znów ujrzymy Sonię i Janka, jednak ich dalsze losy okryte są tajemnicą. Głos w sprawie zabrał odtwórca roli Janka, Tomas Kollarik, który w rozmowie z portalem JastrząbPost wyznał:

Na razie dwójka naszych policjantów, czyli Janek i Sonia, wyjechali z naszych ulubionych miejscowości, czyli z Lipnicy i z Grabiny. Proszę w napięciu czekać, bo jestem przekonany, że przed widzami jeszcze bardzo dużo emocji. Póki co nie możemy jeszcze do końca zdradzić z Basią Wypych co będzie się dalej działo. Natomiast przyszłe scenariusze powstają i zapowiada się naprawdę ciekawa akcja. - Tomas Kollarik dla JastrząbPost

"M jak miłość": kiedy premiera nowych odcinków?

Serial "M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej we wrześniu 2021 roku. Dokładna data nie została jeszcze ujawniona.

Redakcja poleca

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl