Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Pierwsze spotkanie Franki z synem skończy się tragedią

2 min. czytania
28.09.2022 10:14
Zareaguj Reakcja

W nowych odcinkach "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) spotka po latach swojego syna (Lian Culbreth). Niestety, spotkanie będzie niewypałem i pociągnie za sobą poważne konsekwencje. Co się wydarzy w 1678. odcinku "M jak miłość"?

M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość": Pierwsze spotkanie Franki z synem skończy się tragedią. Nie będzie tak, jak sobie Franka wyobrażała. Jak podaje portal superseriale.se.pl - Frania spotka się z synem Adamem i jego rodzicami zastępczymi, Martą i Konradem. Niestety, para nie będzie zachwycona z tego powodu, że Zduńska chce się zbliżyć do ich dziecka.

Zobacz także:   "M jak miłość": uzależniona od sekty Aleksandra prosi o pomoc. Jaki czeka ją los?

"M jak miłość", odcinek 1678: Pierwsze spotkanie Franki z synem skończy się tragedią

W 1678. odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do spotkania Franki z synem. Lewiccy zabiorą chłopca do restauracji, gdzie będą umówieni ze Zduńską. Chłopiec nie będzie miał pojęcia, że nieznajoma kobieta jest jego prawdziwą matką. 

Redakcja poleca

Zanim do tego dojdzie, Franka dowie się od stryja, że chłopiec będzie z rodzicami w Polsce. Paweł będzie już świadomy przeszłości żony. Dowie się, że kobieta zdecydowała się 10 lat temu zostać surogatką dla Lewickich. Ci nie chcą, by Franka nawiązała kontakt z dzieckiem. Następnie Zduńscy, wraz ze stryjem Gutowskim, udadzą się do restauracji, by spotkać się z rodziną z USA. Lewiccy dadzą do zrozumienia, że nie życzą sobie, by kobieta kontaktowała się z dzieckiem.

Czy France uda się nawiązać kontakt z Adamem? I czy będzie mogła liczyć na wsparcie Pawła? Dowiemy się już niedługo.

"M jak miłość", odcinek 1678: kiedy i gdzie oglądać?

1678. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 17 października 2022 roku o godzinie 20.55 w TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość": Zdrada w serialu. Czy to koniec ulubionej pary widzów?

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP