Obserwuj w Google News

M jak miłość: Skandal na ślubie Magdy. Paweł pocałuje żonę brata

Roksana Orlicka
2 min. czytania
03.01.2020 13:54
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Kinga i Paweł pojawili się już w pierwszych odcinkach, dlatego widzowie z entuzjazmem śledzą wątki związane z tymi bohaterami. W najnowszych odcinkach czeka ich niemałe zaskoczenie - Paweł pocałuje żonę brata. Zdradzamy szczegóły. 

M jak miłość Paweł pocałuje Kingę
fot. YouTube/TVP VOD

"M jak miłość". Paweł pocałuje Kingę na ślubie Magdy. "M jak miłość" jest emitowane na antenie Telewizji Polskiej od 2000 roku. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) i Paweł (Rafał Mroczek) pojawili się w serialu już w pierwszych odcinkach. Przez lata śledziliśmy ich losy. Jednak pewnie żaden fan serialu "M jak miłość" nie pomyślałby, że to przez tę trójkę wybuchnie skandal. Paweł zbliżył się ostatnio do żony brata i pocałuje ją na weselu Magdy. Jak do tego dojdzie i co na to Piotrek? Zdradzamy szczegóły!

M jak miłość: Paweł pocałuje Kingę na weselu Magdy

Wiele wskazuje na to, że na początku 2020 roku czekają nas wielkie emocje w serialu "M jak miłość". Związek Kingi i Piotrka przeżywa kryzys. Wszystko przez to, że mężczyzna był bardzo zapracowany i nie mógł znaleźć czasu dla swojej rodziny. Kinga była zmuszona prosić o pomoc jego brata bliźniaka, Pawła. Okazuje się, że szwagier źle odebrał jej intencje. 

Wszystko skomplikuje się w 1483. odcinku serialu "M jak miłość" podczas ślubu Magdy i Andrzeja. Paweł zaprosi bratową do tańca i wtedy pocałuje ją na oczach innych gości. Kinga będzie wyraźnie zmieszana. Co jeszcze się wydarzy? Przekonamy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość". Na razie można obejrzeć zapowiedź 1483. epizodu.

Fani serialu nie są zachwyceni tym wątkiem. Wiele osób negatywnie skomentowało scenę. 

Nie no, wątek Pawła i Kingi, porażka. Nie oglądam najbliższych odcinków - deklarują.

 

M jak miłość: Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany na antenie TVP2 dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz we wtorki. Kontrowersyjny odcinek z pocałunkiem Pawła i Kingi będzie można zobaczyć we wtorek, 7 stycznia o godzinie 20:55.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/RO