Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Zdrada w serialu. Czy to koniec ulubionej pary widzów?

2 min. czytania
23.09.2022 15:05
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" na dobre wróciło na antenę TVP z nowymi odcinkami. W jednym z najnowszych epizodów Magda (Anna Mucha) dowie się, że została zdradzona przez męża. Jak zareaguje i czy to już koniec ulubionej pary widzów? Zdradzamy, co się wydarzy.

Anna Mucha
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"M jak miłość": Zdrada w serialu. Popularny polski serial, zwany "Emką", jest prawdziwym fenomenem polskiej telewizji. W nowych odcinkach jedna z ulubionych bohaterek widzów, Magda, dowie się o zdradzie męża. Czy to koniec jej małżeństwa?

Zobacz także:  "M jak miłość": to już koniec Zduńskich? Dramatyczne wyznanie Franki

"M jak miłość": Magda dowie się o zdradzie Andrzeja. Czy to koniec ich związku?

W nowych epizodach "M jak miłość" Magda odkryje, że jej mąż spędził noc z inną kobietą. Sytuacja jest o tyle niezręczna, że sekret Andrzeja ( Krystian Wieczorek) znają już niemal wszyscy poza jego żoną. Magda od dawna przeczuwa, że z  jej ukochanym dzieje się coś niedobrego. Przypominamy, że Andrzej wdał się w bliższą relację z koleżanką z pracy, Julią (Marta Chodorowska).

Redakcja poleca

Budzyński ucieka w pracę, by nie doprowadzić do konfrontacji z żoną, a Julia wciąż nie wie, czy może liczyć na bliższą relację z mężczyzną. Magda jednak odkryje prawdę. Na całą sytuację zareaguje z wielkim smutkiem. Kobieta nie będzie mogła uwierzyć w to, że została oszukana przez najbliższe jej osoby. 

Czy Budzyńscy przetrwają ten kryzys? A może Magda położy kres tej relacji? I czy będzie umieć wybaczyć znajomym, którzy z troski o jej zdrowie, zataili przed nią prawdę? Dowiemy się w najnowszych epizodach "M jak miłość".

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "M jak miłość" jest emitowany dwa razy w tygodniu - w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "Szpital New Amsterdam" ponownie dostępny w Polsce. Gdzie oglądać uwielbiany przez widzów serial?

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP