Obserwuj w Google News

M jak miłość: Joasia jednak nie jest w ciąży? Zaskakujące wieści o losach bohaterki

2 min. czytania
03.09.2020 15:26
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" wraca na antenę TVP2 już 8 września 2020 roku. Jak w nowych epizodach potoczą się losy Joasi? Wiele wskazuje na to, że bohaterka wcale nie będzie w ciąży.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Tricolors/East News

M jak miłość: Joasia jednak nie jest w ciąży? Na fanów najpopularniejszej polskiej telenoweli czeka w nowym sezonie kilka niespodzianek. Wiele wydarzy się w życiu Joasi Chodakowskiej (wciela się w nią Barbara Kurdej-Szatan). Co czeka bohaterkę?

Zobacz także:  Pojawił się zwiastun nowego serialu Netflixa twórców "Seksu w wielkim mieście" 

M jak miłość: Joasia jednak nie jest w ciąży? Zaskakujące wieści o losach bohaterki

"M jak miłość" wraca na antenę Telewizji Polskiej po wakacyjnej przerwie. W nowych odcinkach dowiemy się, jak potoczą się losy Joasi, która nie mogła zdecydować na odpowiedniego mężczyznę. Joasia będzie przekonana, że jest w ciąży, ale jak podaje "Świat seriali" - tekst okaże się fałszywie pozytywny.

Przypominamy, że Barbara Kurdej-Szatan jest obecnie w zaawansowanej ciąży, dlatego fani zakładali, że jej bohaterka również doczeka się potomstwa. Szatan zapewniała, że obecnie występuje w dwóch serialach, a w jednym z nich będzie również w ciąży. Fani nie mieli wątpliwości, że chodzi o "M jak miłość", bo zdjęcie Joasi z testem ciążowym zostało udostępnione przez twórców produkcji.

"Świat seriali" podaje, że to fałszywy alarm. Joasia uda się do ginekologa, gdzie okaże się, że nie jest w ciąży, ale najprawdopodobniej ma poważne problemy zdrowotne. Jakie? Dowiemy się dopiero w połowie września.

M jak miłość, odcinek 1527: Joasia dowie się, co jej dolega

Cała sytuacja wydarzy się w 1527. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 22 września o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  Ojciec Mateusz, sezon 24 - kiedy premiera nowych odcinków serialu TVP? [DATA] 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl