Obserwuj w Google News

M jak miłość: Ciotka Artura chce odnaleźć jego zwłoki. Jak zareaguje Iza?

Roksana Orlicka
2 min. czytania
02.01.2020 16:17
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. W najnowszych odcinkach telenoweli powróci wątek Artura (Tomasz Ciachorowski). Jego była żona, Iza (Adriana Kalska), będzie miała powody do obaw. Kobieta spotka się z ciotką Artura. To poinformuje ją, że prawdopodobnie wie, gdzie znajdują się zwłoki jej bratanka. Co jeszcze się wydarzy w najnowszych odcinkach "M jak miłość"? Zdradzamy poniżej.

Iza spotka się z ciocią Artura kobieta wie o jego śmierci
fot. Instagram/@mjakmilosc.official

"M jak miłość": powróci wątek Artura. Czy jego ciotka odnajdzie jego ciało? Fani "M jak miłość" z zapałem śledzili wątek Izy i Artura, który został przeprowadzony bardzo sprawnie i budził spore emocje. Mogłoby się wydawać, że ich historia jest już zamknięta. Okazuje się jednak, że scenarzyści zamierzają przypomnieć o bohaterze, w którego wcielał się Tomasz Ciachorowski. Co się wydarzy w najnowszych odcinkach serialu "M jak miłość"?

M jak miłość, odcinek 1482: Iza spotka się z ciotką Artura. Kobieta wie, gdzie znajduje się ciało jej bratanka?

Iza wiele wycierpiała przez Artura. Psychopata prześladował ją i dręczył. W pewnym momencie serialu "M jak miłość" okazało się, że jest naprawdę groźny, ale też bezwzględny. Izie udało się rozwieść z Arturem, ale nie przeszkadza jej to w tym, by utrzymywać kontakt z jego rodziną. W 1482. odcinku serialu "M jak miłość" Lewińska spotka się z ciocią Artura. Dowie się ona o jej szokującym odkryciu. Kobieta wie o śmierci Artura. Co więcej, podejrzewa, gdzie można się znajdować jego ciało. Powie szczerze, że chciałaby je odnaleźć. Jak do tego dojdzie?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1482: Iza zostawi dzieci bez opieki. Czy dojdzie do tragedii?

Iza będzie w złym stanie. Kobieta otrzyma bukiet białych róż i pomyśli o Arturze. W ten sposób mężczyzna zastraszał ją przez wiele miesięcy - zostawiał jej białe róże, nawet wtedy gdy się przed nim ukrywała. W pewnym momencie Lewińska odbierze telefon od ciotki byłego męża. Spotka się z nią. Ta wyzna, że zaginięcie jej bratanka nie daje jej spokoju, dlatego postanowiła udać się do wróżki. Usłyszała od niej, że Artur nie żyje, a jego ciało znajduje się w lesie.

Iza ponownie się załamie. Bohaterka będzie się bała, że Skalska odkryje prawdę. Jest przekonana, że ciotka nie zrezygnuje z poszukiwań. Jak potoczą się jej dalsze losy? I czy powie o wszystkim Marcinowi (Mikołaj Roznerski) oraz Olkowi (Maurycy Popiel)? Tego dowiemy się w najnowszych odcinkach serialu "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1482: Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany na TVP2 dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz we wtorki. Najnowszy 1482. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 6 stycznia 2020 roku. Przypominamy, że "M jak miłość" można oglądać online - na platformie tvp.vod.pl.

Zobacz także:  M jak miłość, odcinek 1484. Sonia wyzna miłość Jankowi. Mężczyzna złamie jej serce?

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO