Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Adriana Kalska odejdzie z serialu? Aktorka dostała nową rolę

2 min. czytania
07.09.2021 17:00
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" wraca na antenę TVP2 we wrześniu. Na jaw wyszło, że Adriana Kalska otrzymała nową rolę. Aktorka wystąpi w serialu "Papiery na szczęście". Co dalej z jej pracą w "M jak miłość"?

Adriana Kalska
fot. Mateusz Jagielski/East News

"M jak miłość": Adriana Kalska odejdzie z serialu? Aktorka dostała nową rolę w produkcji "Papiery na szczęście" i przeszła sporą metamorfozę. Widzowie "Emki" zaczęli się zastanawiać, czy to początek końca pracy popularnej aktorki w serialu "M jak miłość". Tym bardziej że w życiu jej bohaterki jeszcze przed wakacjami nie układało się najlepiej. Co już wiadomo?

Zobacz także:  "M jak miłość": Patrycja zacznie się mścić na mężu. Udzieli wywiadu w telewizji

"M jak miłość": Adriana Kalska odejdzie z serialu? Aktorka dostała nową rolę

"M jak miłość" to serial, który od lat bije rekordy popularności. Adriana Kalska wciela się w serialu w Izę, ukochaną Marcina (Mikołaj Roznerski). Przed wakacjami para przechodziła poważny kryzys. Na jaw wyszło, że Kalska otrzymała rolę w nowym serialu o tytule "Papiery na szczęście". Produkcja ma zastąpić "Zakochanych po uszy", emitowanych w TVN7. Adriana Kalska otrzymała główną rolę.

Fani aktorki zastanawiają się, czy w takim razie znajdzie ona czas na pracę na planie "M jak miłość". Kalska nie odnosi się do komentarzy fanów, możemy zatem zakładać, że aktorka będzie dzielić swój czas na pracę przy dwóch serialach. Poza tym wątek Izy i Marcina jest jednym z najbardziej emocjonujących w serialu "M jak miłość".

Redakcja poleca

"M jak miłość": kiedy nowe odcinki?

Serial "M jak miłość" wraca na antenę TVP2 we wtorek, 7 września 2021 roku o godzinie 20.55. Produkcję będzie można oglądać dwa razy w tygodniu - w każdy poniedziałek i wtorek.

Zobacz także:  "M jak miłość" po wakacjach: Magda odrzuci natrętnego adoratora. Czy mężczyzna się zemści?

RadioZET.pl/swiatserialiinteria.pl

QUIZ: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale?