Obserwuj w Google News

„Ludzie i bogowie” - odcinek 4 - streszczenie. Znaleziono szpiega. Czy czeka go śmierć? [04.10]

2 min. czytania
22.09.2020 15:38

„Ludzie i bogowie” to nowy historyczny serial Telewizji Polskiej, który szturmem zaskarbił sobie serca polskich widzów. Kolejne odcinki, emitowanej co niedziela produkcji, zaskakują zwrotami akcji oraz interesującym oddanie realiów wojennych. Wiemy już, co wydarzy się w najbliższym odcinku. Gdzie i kiedy oglądać 4. odcinek serialu „Ludzie i Bogowie”?

„Ludzie i bogowie” - odcinek 4 - streszczenie. Znaleziono szpiega. Czy czeka go śmierć? [04.10]
fot. materiały prasowe TVP

„Ludzie i bogowie” – streszczenie 4. odcinka nowego popularnego serialu TVP. Wiemy, co wydarzy się w nowym serialu historycznym, opowiadającym o żołnierzach Armii Krajowej.

Ludzie i Bogowie - OBSADA, STRESZCZENIE: kto gra i o czym jest serial TVP?

„Ludzie i bogowie”, odcinek 4 – streszczenie odcinka

Streszczenie 4. odcinka serialu „Ludzie i bogowie” prezentuje się następująco:

Józef, Onyks i Dager ostrzegają Kurkę i Waleta, że za zdradę grozi im kara śmierci. Mężczyźni są jednak niewzruszeni tymi groźbami i dalej wypierają się kolaboracji z Niemcami. W tym czasie okazuje się, że szpiegiem jest kto inny. To Pułkownik „Kuzyn”, współpracujący z chłopakami, jest na usługach wroga.

Dager udaje się do restauracji Akwarium. Spokojny wieczór zmienia się w dramatyczną walkę o przetrwanie, gdy w środku lokalu rozpoczyna się strzelanina. W jej wyniku ginie Biały, bliski współpracownik „Kuzyna”. Generał Grot nakazuje wstrzymać się z wykonanie wyroku na zdrajcy, do momentu, gdy nie usłyszą informacji z rządu na uchodźstwie w Londynie. Gdy wreszcie mężczyźni otrzymują depeszę, z której wynika, że władze w Anglii nie miały nic wspólnego z „Akcją Klosz”, komendant podpisuje nakaz egzekucji „Kuzyna”.

„Ludzie i bogowie”, odcinek 4 – gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek serialu „Ludzie i bogowie”, zatytułowany „Pierwszy wyrok” dostępny będzie na antenie TVP1 już w niedzielę 4 października o godzinie 20.15.

Czytaj także:  Ludzie i Bogowie - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP?