Obserwuj w Google News

„Ludzie i bogowie”, odcinek 3 – STRESZCZENIE. Dager znów zakrada się na Pawiak [27.09]

2 min. czytania
21.09.2020 18:50
Zareaguj Reakcja

„Ludzie i bogowie” – streszczenie 3. odcinka nowego popularnego serialu TVP. Wiemy, co wydarzy się w nowym serialu historycznym, opowiadającym o żołnierzach Armii Krajowej.

TVP, Ludzie i bogowie
fot. materiały prasowe TVP

"Ludzie i bogowie". Wiemy, co wydarzy się w 3. odcinku nowego, zyskującego na popularności serialu Telewizji Polskiej. Kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek historycznego serialu? "Lidzie i bogowie" – streszczenie odcinka nr 3, pod tytułem "Operacja Klosz".

Czytaj także:  „Ludzie i bogowie”, odcinek 2 – STRESZCZENIE. Dager skazany na karę śmierci?! [20.09] 

„Ludzie i bogowie”, odcinek 3 – streszczenie odcinka

Streszczenie 3. odcinka serialu „Ludzie i bogowie” prezentuje się następująco:

Niemcy coraz częściej likwidują komórki konspiracyjne. Władze Związku Walki Zbrojnej dochodzą do wniosku, że Niemcy muszą przechwytywać depesze i grypsy wychodzące z Pawiaka. Dager decyduje się z narażeniem życia dostać do Pawiaka i dowiedzieć, w jaki sposób można bezpiecznie przekazywać nowe grypsy. Mężczyzna poznaje skład nowej komórki konspiracyjnej i proponuje im współpracę.

Sąsiad Jadwigi pisze donos, w którym ujawnia, że rodzina Komanów ukrywa w swoim domu Żydówkę. Na szczęście zanim donos dojdzie na Szucha, przechwytują go bracia Korzeniowscy. Co mężczyźni zrobią z sąsiadem, który donosi na innych?

„Ludzie i bogowie”, odcinek 3 – gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu „Ludzie i bogowie”, zatytułowany „Pierwszy wyrok” dostępny będzie na antenie TVP1 już w niedzielę 27 września o godzinie 20.15.

Warto jednak zwrócić uwagę, że odcinek nr 3 jest też już dostępny na platformie streamingowej VOD.TVP.PL, gdzie już teraz można go obejrzeć, wykupując specjalny dostęp do usługi.

Przeczytaj także:  Ludzie i Bogowie - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP?