Obserwuj w Google News

„Ludzie i bogowie”, odcinek 2 – STRESZCZENIE. Dager skazany na karę śmierci?! [20.09]

2 min. czytania
14.09.2020 17:06
Zareaguj Reakcja

„Ludzie i bogowie” – streszczenie 2. odcinka nowego popularnego serialu TVP. Wiemy, co wydarzy się w nowym serialu historycznym, opowiadającym o żołnierzach Armii Krajowej.

Ludzie i Bogowie, TVP1
fot. materiały prasowe TVP

„Ludzie i bogowie” – streszczenie 2. odcinka nowego popularnego serialu TVP. Wiemy, co wydarzy się w nowym serialu historycznym, opowiadającym o żołnierzach Armii Krajowej.

Czytaj także:  "Ludzie i bogowie": nowy serial w TVP. O czym jest i kiedy można go oglądać? 

„Ludzie i bogowie”, odcinek 2 – streszczenie. Wiemy, co wydarzy się w nowym odcinku, który na antenie TVP zostanie wyemitowany dopiero 20 września.

„Ludzie i bogowie”, odcinek 2 – streszczenie odcinka

Streszczenie 2. odcinka serialu „Ludzie i bogowie” prezentuje się następująco:

Waga i Dager wyruszają na misję odbicia matki z więzienia na Pawiaku. Dager postanawia też wymierzyć sprawiedliwość na szupowcu, który doprowadził do aresztowania niewinnej kobiety. W sklepie „Tylko dla Niemców” dokonuje egzekucji.

Za samowolne działanie i morderstwo na oficerze niemieckim, Dager zostaje skazany przez Wydział Bezpieczenstwa i Kontrwywiadu na karę śmierci.

Jednak ze względu na trwające działania wojenne, wykonanie wyroku zostaje zawieszone. Daje to szansę Dagerowi na zrehabilitowanie się. Czy z niej skorzysta? Wraz z Onyksem dostaje szansę pokazać swoją lojalność. Panowie trafiają bowiem do specjalnej jednostki, której zadaniem jest likwidowanie agentów i zdrajców.

Czytaj także:  Ludzie i Bogowie - OBSADA, STRESZCZENIE: kto gra i o czym jest serial TVP? 

„Ludzie i bogowie”, odcinek 2 – gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu „Ludzie i bogowie”, zatytułowany „Pierwszy wyrok” dostępny będzie na antenie TVP1 już w niedzielę 20 września o godzinie 20.15.

Warto jednak zwrócić uwagę, że odcinek nr 2 jest też już dostępny na platformie streamingowej VOD.TVP.PL, gdzie już teraz można go obejrzeć, wykupując specjalny dostęp do usługi.

Czytaj także:  Ludzie i Bogowie - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP?