Obserwuj w Google News

"Ludzie i bogowie": nowy serial w TVP. O czym jest i kiedy można go oglądać?

1 min. czytania
14.09.2020 10:12
Zareaguj Reakcja

"Ludzie i bogowie" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. To kolejny historyczny serial. O czym opowiada i kiedy można go oglądać? Podajemy szczegóły.

Dawid Dziarkowski
fot. Piotr Kamionka/REPORTER

"Ludzie i bogowie" to nowy serial w TVP, który zapowiada się na kolejny hit stacji. Jest to wojenna opowieść przedstawiająca losy oddziału likwidacyjnego kontrwywiadu AK. O ich akcjach było głośno w całej Warszawie. Kto występuje w produkcji i kiedy można oglądać serial? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  Szokujące sceny w "Barwach szczęścia". Stawicki pobije Dominikę? 

"Ludzie i bogowie" - nowy serial w TVP: fabuła i obsada

"Ludzie i bogowie" to serial w reżyserii Bodo Koxa. Premiera miała miejsce w 13 września 2020 roku i od tego czasu serial będzie emitowany co tydzień. Jest to opowieść o czasach wojennych, a fabuła skupia się na członkach oddziału likwidacyjnego kontrwywiadu AK. Widzowie mogą zobaczyć, jak Armia Krajowa walczyła w czasach II wojny światowej w Warszawie. Głównymi bohaterami są dowódca "Pazura", Leszek Zaręba "Onyks" i Tadeusz Korzeniowski "Dager". 

W nowym serialu Telewizji Polskiej występują: Jacek Knap, Dawid Dziarkowski, Marianna Zydek, Anna Karczmarczyk, Tomasz Schuchardt, Julian Świeżewski, Aleksandra Justa, Patryk Szwichtenberg, Katarzyna Dorosińska i Bartłomiej Kotschedoff.

Poniżej można zobaczyć zapowiedź pierwszego odcinka.

"Ludzie i bogowie": gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Ludzie i bogowie" jest emitowany raz w tygodniu, w każdą niedzielę o godzinie 20.15 na antenie TVP1. Kolejny odcinek zostanie wyświetlony 20 września 2020 roku.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  "Warszawianka": nowy polski serial HBO. W roli głównej Borys Szyc 

RadioZET.pl/TVP.info.pl