Obserwuj w Google News

Ludzie i Bogowie - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP?

2 min. czytania
14.09.2020 13:42
Zareaguj Reakcja

"Ludzie i Bogowie" to nowy serial Telewizji Polskiej, którego premiera odbyła się w pierwszej połowie września 2020. Fabuła polskiej produkcji oparta jest na autentycznych wydarzeniach z II wojny światowej. Szczegółowe informacje na temat tego, ile odcinków ma serial "Ludzie i Bogowie" i kiedy oglądać w TVP, można znaleźć poniżej.

Ludzie i Bogowie - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP?
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EASTNEWS

Serial "Ludzie i Bogowie" - ile ma odcinków? Kiedy oglądać w TVP? O której godzinie emisja polskiej produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, ile odcinków ma serial "Ludzie i Bogowie" oraz kiedy oglądać.

Ludzie i Bogowie - ile odcinków ma serial?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma serial "Ludzie i Bogowie". Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły na temat polskiej produkcji są już znane. Serial "Ludzie i Bogowie" będzie składać się dokładnie z 13 odcinków. 

Nie wiadomo jeszcze, czy produkcja doczeka się drugiego sezonu. Prawdopodobnie ewentualna informacja na ten temat pojawi się dopiero pod koniec pierwszej serii.

Ludzie i Bogowie - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest serial TVP i kiedy oglądać?

Serial Ludzie i Bogowie - kiedy, gdzie i o której oglądać? [DNI I GODZINY EMISJI]

Premiera polskiej produkcji odbyła się w niedzielę, 13 września 2020 roku. Kolejne odcinki serialu "Ludzie i Bogowie" będzie można oglądać co tydzień, w każdą niedzielę. Epizody emitowane będą dokładnie o godzinie 20:15 na antenie TVP.

Co więcej, osoby, które o wskazanej porze nie mogą zjawić się przed telewizorami, mogą obejrzeć serial online na internetowej platformie TVP VOD.

Fabuła serialu TVP "Ludzie i Bogowie" oparta jest na autentycznych wydarzeniach z II wojny światowej. 

Wydarzenia w serialu zainspirowane zostały prawdziwymi akcjami, o których głośno było w okupowanej Warszawie - od wykonania wyroku na znanym aktorze i dyrektorze Theater der Stadt Warschau volksdeutschu Igo Symie, który zadenuncjował między innymi Hankę Ordonównę, po spektakularny zamach na niemieckiego komisarza warszawskich przedsiębiorstw komunalnych i bezwzględnego polakożercę  Ernsta Dürrfelda - czytamy na portalu Wirtualne Media.

RadioZET.pl