Obserwuj w Google News

Finałowy sezon "Lucyfera" będzie jednak bardzo krótki? Pojawiły się szczegóły

2 min. czytania
10.09.2020 10:35
Zareaguj Reakcja

"Lucyfer" to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji na Netflixie. Wiadomo już, że historia zamknie się na szóstej części. Ostatni sezon będzie krótszy niż przewidywano?

Tom Ellis
fot. Chris Delmas/AFP/East News

"Lucyfer": szósty sezon będzie jednak krótki? Pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące finałowej serii popularnego serialu Netflixa. Wiele wskazuje na to, że finałowy sezon będzie krótszy, niż na początku zakładano. Jakie zmiany przewidują producenci?

Zobacz także:  To już koniec "The Walking Dead". Twórcy kończą serial 11. sezonem i zapowiadają spin-off 

"Lucyfer": szósty sezon będzie jednak krótki? Są pierwsze szczegóły

"Lucyfer" to serial, który budzi wiele emocji. Od miesięcy toczyły się rozmowy dotyczące nowych odcinków. Ostatecznie producenci dogadali się z odtwórcą głównej roli, Tomem Ellisem. Wiadomo już, że "Lucyfer" zakończy się na 6. sezonie. Wstępnie mówiono o tym, że w planach jest nakręcenie większej ilości odcinków, jednak okazuje się, że była to informacja wyssana z palca.

Portal TVLine podaje, że suma wszystkich odcinków wyniesie 93 epizody, a nie 100. 6. sezon ma się składać z 10 odcinków. Wszystko wskazuje na to, że będzie aż o sześć epizodów krótszy niż 5. sezon. Przypominamy, że pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany ekipie "Lucyfera". Dopiero pod koniec września mają zostać wznowione zdjęcia na planie. Najpierw twórcy "Lucyfera" dokończą kręcenie 5. sezonu, a następnie wezmą się za realizację finałowych odcinków.

"Lucyfer": kiedy 6. sezon trafi na Netflixa?

Premiera 6. sezonu "Lucyfera" nie jest jeszcze znana. Natomiast wstępnie podaje się, że pozostałe odcinki 5. sezonu pojawią się w 2021 roku.

Zobacz także:  Sarah Paulson w serialu "Ratched" Netflixa. Pojawił się ostatni zwiastun przed premierą 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/naekranie.pl