Obserwuj w Google News

Lucyfer, sezon 5B - kiedy premiera 9. odcinka i drugiej części nowego sezonu? [DATA]

2 min. czytania
01.09.2020 14:34
Zareaguj Reakcja

Kiedy sezon 5B "Lucyfera"? Choć wiele szczegółów na temat drugiej części nowej serii serialu Netflixa owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy datę premiery 9. odcinka "Lucyfera 5".

Lucyfer, sezon 5B - kiedy premiera 9. odcinka i drugiej części nowego sezonu? [DATA]
fot. Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER/EASTNEWS

"Lucyfer", sezon 5B - kiedy premiera 9. odcinka piątego sezonu serialu? Kiedy będzie można oglądać drugą część nowej serii? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery 9. odcinka "Lucyfera 5".

Lucyfer, sezon 5B - kiedy premiera drugiej części nowego sezonu? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy 9. odcinek "Lucyfera 5", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu produkcja Netflixa cieszy się ogromną popularnością, a przez lata emisji zyskała grono prawdziwych fanów, którzy już nie mogą doczekać się kontynuacji historii tytułowego Lucyfera. Choć wiele szczegółów na temat drugiej części nowej serii serialu Netflixa owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje.

Wiadomo, że finał 5. sezonu "Lucyfera" nie został jeszcze nakręcony. Przerwa w zdjęciach pojawiła się z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa na świecie. Jak czytamy na portalu Telemagazyn.pl, Tom Ellis w podcaście Pilot TV wypowiedział się temat premiery 5B sezonu "Lucyfera":

Nie jestem pewny, kiedy pojawią się kolejne odcinki, bo ciągle mamy do nakręcenia finał. Przerwaliśmy, gdy byliśmy mniej więcej w połowie. Kiedy go nagramy, od razu zajmiemy się 6. sezonem. Gdybym to ja miał wskazywać datę, mam nadzieję, że sezon 5B będzie gotowy w okolicach Świąt Bożego Narodzenia albo na początku przyszłego roku.

Lucyfer S05E09 - kiedy premiera 9. odcinka piątego sezonu serialu?

Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Jak wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 5B sezon "Lucyfera" i 9. odcinek nowej serii serialu. Jeśli tylko udostępnione zostaną oficjalne informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że pierwsza część 5. sezonu "Lucyfera" zadebiutowała na platformie Netflix 21 sierpnia 2020 roku.

Lucyfer, sezon 6 - kiedy nowe odcinki i czy będzie szósty sezon na Netflix? [DATA PREMIERY]

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

RadioZET.pl