Obserwuj w Google News

"Lucyfer": ruszyły zdjęcia do 6. sezonu. Kiedy premiera nowych odcinków?

1 min. czytania
07.10.2020 12:29
Zareaguj Reakcja

Ekipa "Lucyfera" wróciła na plan. Zakończono prace nad sezonem 5B i rozpoczęto zdjęcia do 6. sezonu. Kiedy premiera nowych odcinków "Lucyfera"? To pytanie zadaje sobie każdy z fanów.

"Lucyfer": ruszyły zdjęcia do 6. sezonu
fot. John P Flexor//Capital Pictures/East News

"Lucyfer" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali platformy Netflix. Choć sezon 5A zadebiutował stosunkowo niedawno, fani domagają się dalszych przygód przystojnego Diabła. Wiemy, że "Lucyfer" powróci do nas jeszcze dwa razy - z sezonem 5B i finałowym 6. Zdjęcia do tego ostatniego właśnie wystartowały.

"Lucyfer" - ruszyły zdjęcia do 6. sezonu

Choć na kolejne odcinki przyjdzie nam jeszcze poczekać, ekipa "Lucyfera" zabrała się już do pracy nad 6. sezonem. Informacją podzielił się jeden z twórców serialu, Joe Henderson, zamieszczając wpis na Twitterze. 

Dziś jest nasz pierwszy dzień zdjęć do 6. sezonu "Lucyfera"! Tak się cieszę, że zakończyliśmy już 5. sezon - i postaramy się do jak najszybciej dopracować i przekazać Netfliksowi. Dziękujemy naszej wspaniałej obsadzie i ekipie za ciężką, acz bezpieczną pracę i stworzenie niesamowitego finału! - Joe Henderson

"Lucyfer" - kiedy premiera 6. sezonu?

Na obecną chwilę nie podano żadnych konkretnych informacji w kwestii premiery nowych odcinków "Lucyfera". Odtwórca tytułowej roli zapewnił jednak, że debiutu sezonu 5B powinniśmy spodziewać się na początku 2021 roku. Z kolei 6. sezon "Lucyfera" ukaże się najwcześniej pod koniec przyszłego roku

Te seriale Netflixa nie będą kontynuowane. Lista jest długa. Co anulowano w 2020 roku?