Obserwuj w Google News

"Lucyfer": premiera sezonu 5B jeszcze w 2020 roku? Twórca serialu rozwiał wątpliwości

2 min. czytania
08.10.2020 12:43
Zareaguj Reakcja

Premiera sezonu 5B "Lucyfera" w grudniu 2020 roku? To sugerował odtwórca tytułowej roli. Jakie są jednak realia? Jeden z twórców serialu wyjaśnił tę kwestię. Kiedy doczekamy się kontynuacji "Lucyfera"?

"Lucyfer": premiera sezonu 5B jeszcze w 2020 roku? Twórca serialu rozwiał wątpliwości
fot. Richard Shotwell/Invision/AP/East News

"Lucyfer" powróci do nas jeszcze dwa razy - z drugą połową 5. oraz 6. sezonem. Kiedy jednak odbędzie się premiera nowych odcinków? Czy słowa Toma Ellisa okażą się prawdą i sezon 5B zadebiutuje jeszcze w 2020 roku? Joe Henderson odniósł się do tych spekulacji. Nie miał dobrych wieści.

"Lucyfer" - premiera sezonu 5B jeszcze w 2020 roku?

Gdy showrunnerzy "Lucyfera" ogłosili, że ruszyły zdjęcia do 6. sezonu, fani byli zachwyceni. Z miejsca pojawiły się oczywiście pytania o datę premiery sezonu 5B - w końcu zakończono już prace na planie zdjęciowym. Choć dotychczas nie padły żadne słowa zapewnienia ze strony twórców i platformy Netflix, odtwórca głównej roli rozbudził nadzieje fanów. Stwierdził bowiem, że kolejne odcinki "Lucyfera" powinny ujrzeć światło dzienne w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, tj. grudniu 2020 roku, lub na samym początku 2021 roku. Jakie są na to szanse? Wątpliwości rozwiał jeden z twórców.

David Fincher o legendzie „Obywatela Kane’a”. Zwiastun i data premiery filmu [WIDEO]

Joe Henderson opublikował wpis na Twitterze, w którym odniósł się do pogłosek o rzekomej grudniowej dacie premiery sezonu 5B. Niestety, nie ma na to najmniejszych szans.

Naprawdę nie wiem, ile nam to jeszcze zajmie, ale myślę, że wszyscy powinni być przygotowani na to, że potrwa to dłużej niż by sobie tego życzyli. Postprodukcja to dużo pracy i zajmuje wiele czasu! (Na pewno nie będzie to grudzień). - Joe Henderson

Na podstawie słów Hendersona, mówi się, że "Lucyfer" powróci z nowymi odcinkami najwcześniej w drugim kwartale 2021 roku. 6. i zarazem finałowy sezon miałby wówczas zadebiutować na przełomie 2021 i 2022 roku

Posłuchaj podcastu

"The Prom": Meryl Streep i Nicole Kidman na pierwszych zdjęciach z musicalu Netfliksa