Obserwuj w Google News

Pojawiła się pierwsza zapowiedź drugiej części 5. sezonu "Lucyfera". Fani będą zaskoczeni

2 min. czytania
15.09.2020 13:39
Zareaguj Reakcja

"Lucyfer" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali na Netflixie. Z powodu pandemii koronawirusa 5. sezon został rozbity na dwie części. Opublikowano zapowiedź kolejnych odcinków.

Tom Ellis
fot. Mayer/face to face/REPORTER

Pojawiła się pierwsza zapowiedź drugiej części 5. sezonu "Lucyfera". Przypominamy, że ta seria została rozbita na dwie części. Wszystko to z powodu lockdownu, który uniemożliwił kręcenie dalszych odcinków. Przecieki dotyczą musicalowego epizodu, w którym aktorzy wykonają cover zespołu Queen.

Zobacz także:  Finałowy sezon "Lucyfera" będzie jednak bardzo krótki? Pojawiły się szczegóły 

"Lucyfer 5B": pojawiła się pierwsza zapowiedź kolejnego sezonu. Fani będą zaskoczeni

Druga część 5. sezonu serialu "Lucyfer" będzie miała premierę prawdopodobnie dopiero w 2021 roku, jednak już teraz pojawiają się przecieki dotyczące dalszych epizodów. Tom Ellis zdradził niedawno, że widzowie mogą się spodziewać musicalowego odcinka. Wszystko wskazuje na to, że nie były to słowa rzucone na wiatr. 

W opublikowanym klipie można zobaczyć, jak ekipa "Lucyfera", czyli Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro i Aimee Garcia wykonują cover hitowego utworu Queen zatytułowanego "Another One Bites the Dust"

Sam epizod ma być zatytułowany "Bloody Celestial Karaoke Jam". Jak podaje serialowa.pl - twórcy od dawna mieli pomysł, by wypuścić taki nietypowy odcinek. Pierwsze sugestie pojawiły się już podczas 2. sezonu.

"Lucyfer 5B": kiedy premiera?

Dokładna premiera drugiej część 5. sezonu serialu "Lucyfer" nie jest jeszcze znana, ale mówi się o tym, że nowe epizody pojawią się dopiero w 2021 roku. W planach jest nakręcenie także finałowego 6. sezonu. Wszystkie odcinki "Lucyfera" są dostępne na Netflixie.

Zobacz także:  Lucyfer, sezon 5. - ile odcinków w nowym sezonie, ile trwają i o czym będą? [TYTUŁY] 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl